REKLAMA

[VIDEO] "Koledzy Rosjanie mówią o nim - eta debil, bladz'". Marcin Możdżonek o obrażającym Polaków Spiridonowie

Aleksiej Spiridonow, kontrowersyjny siatkarz występujący niegdyś w reprezentacji Rosji, słynie z publikowania chamskich i wulgarnych wpisów w mediach społecznościowych skierowanych w stronę Polaków. Po porażce naszych sportowców na igrzyskach w Tokio Rosjanin znowu "zabłysnął", poświęcając naszym zawodnikom dwa wpisy. Odpowiedział mu na Kanale Sportowym utytułowany polski siatkarz Marcin Możdżonek.
Marcin Możdżonek [VIDEO]
Marcin Możdżonek / Screen YouTube Kanał Sportowy

Po wygranej Francuzów w meczu z Polakami, Spiridonow opublikował zdjęcie Polaków świętujących zwycięstwo na jednym z turniejów. 

Poland kur*a

- napisał. Po francusku podziękował też Francuzom za pokonanie Polaków.

W kolejnym poście z kolei załączył screen z telewizji, na którym widać jednego z czołowych polskich siatkarzy - Bartosza Kurka. Na obrazku widzimy, jak zawodnik z trudem usiłuje powstrzymać łzy po porażce. 

Nie martw się, musisz żyć, żeby być do du*y !!!

- napisał Spiridonow w komentarzu do zdjęcia. 

- Spiridonow jest szczególną osobowością w tym negatywnym znaczeniu. To jest po prostu idiota, kretyn, ja się nie boję użyć tych słów. Tak jak o nim mówią koledzy Rosjanie, których znam, z którymi rozmawiam "eta debil, bladz'". W ogóle się nim nie przejmujcie, na niego został nałożony ostracyzm. Nikt tam prawie z nim nie chce mieć nic wspólnego

- komentuje mistrz świata w siatkówce Marcin Możdżonek


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura