REKLAMA

Uuu... "To nieprawdziwa informacja". Poseł PO kontra Wyborcza, Onet, RP.pl, Interia...

Rafał Grupiński został wybrany na pełniącego obowiązki przewodniczącego klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej. Do tej pory to stanowisko piastował były szef PO Borys Budka - pisały dziś liczne media
 Uuu...
/ Pixabay.com

Według informacji przekazanych przez serwis Interia, Rafał Grupiński został wybrany na pełniącego obowiązki przewodniczącego klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej. Od rana trwa posiedzenie klubu – dodano. Do tej pory to stanowisko piastował były szef PO Borys Budka.

Decyzja o zmianie przewodniczącego klubu ma być pokłosiem głośnej imprezy u dziennikarza RMF FM Roberta Mazurka. Na jego 50. urodzinach pojawiło się wielu polityków różnych opcji, m.in. Tadeusz Cymański, Łukasz Szumowski, Piotr Gliński, Władysław Kosiniak-Kamysz, Tomasz Siemoniak, Sławomir Neumann czy wyżej wspomniany Borys Budka.

Dziennik „Rzeczpospolita” informuje z kolei, że nadal nie wiadomo, czy Grupiński ma być przewodniczącym klubu KO jedynie na obecnym posiedzeniu Sejmu, czy obejmie to stanowisko na dłużej. O sprawie pisała również Wyborcza.

A tymczasem polityk PO Jan Grabiec widzi sprawę inaczej.

- To nieprawdziwa informacja 

- pisze mediom w komentarzach na Twitterze


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura