„Walnij się w zatłuszczony łeb”. Sikorski po chamsku do europosłanki

„Na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów po raz pierwszy łopocze polska flaga! Lasy zawsze wierne Polsce - szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany” – napisała na Twitterze europosłanka Solidarnej Polski Beata Kempa.
Na jej wpis postanowił zareagować inny europoseł – z Platformy Obywatelskiej – Radosław Sikorski, który stwierdził, że „flaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości”.
„Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba” – odparła Kempa.
„Walnij się w zatłuszczony łeb” – odparł Sikorski.
„Herr Lord, miałam jednak rację - toczy Cię nieuleczalna choroba. Są ludzie, którzy są wyhodowani, a nie wychowani. Wyśpij się i przemyśl na trzeźwo swoje agresywne zachowanie” – odpowiedziała Kempa.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów po raz pierwszy łopocze polska flaga! Lasy zawsze wierne Polsce - szczególnie teraz, gdy nasz kraj jest tak brutalnie atakowany. pic.twitter.com/7eNDhvGSKb
— Beata Kempa (@BeataKempa_MEP) October 20, 2021
Herr Lord, na szczęście jest to wciąż flaga Polski! Gdybyście dalej rządzili nie byłoby jej na czym dzisiaj wieszać. Nienawiść do polskich symboli to ciężka choroba.
— Beata Kempa (@BeataKempa_MEP) October 20, 2021
Herr Lord, miałam jednak rację - toczy Cię nieuleczalna choroba. Są ludzie, którzy są wyhodowani, a nie wychowani. Wyśpij się i przemyśl na trzeźwo swoje agresywne zachowanie.
— Beata Kempa (@BeataKempa_MEP) October 20, 2021