Szokujące sceny na stacji paliw w Żabnie. Mężczyzna zaatakował maczetą kierowcę BMW [WIDEO]

Do sieci trafiło nagranie ze stacji paliw Lotos w miejscowości Żabno w woj. małopolskim. Na filmie możemy zobaczyć, jak nieznany sprawca wbiega na stację i atakuje maczetą zaparkowany samochód marki BMW.
 Szokujące sceny na stacji paliw w Żabnie. Mężczyzna zaatakował maczetą kierowcę BMW [WIDEO]
/ fot. YouTube


Nagranie zostało opublikowane za pośrednictwem kanału „Stop Cham” na platformie YouTube. „Film pokazuje najpierw, jak z BMW wysiada pasażer i oddala się od auta. Po chwili do samochodu podbiega wyraźnie rozogniony mężczyzna z ostrymi przedmiotami w dłoniach. W jednej ręce trzyma prawdopodobnie nóż, w drugiej - maczetę. Okłada bronią karoserię BMW i podskakuje przy tym tak, że widać u niego brak kontroli nad emocjami. Kierowca BMW nie uciekł od razu” – relacjonuje dziennik „Fakt”.

Okazuje się, że mężczyzna kierujący BMW wyjechał spod wiaty tylko na chwilę. Podczas okrążania dystrybutorów docisnął pedał gazu i z impetem uderzył biegnącego wprost w jego stronę agresora z maczetą.

„Fakt” ustalił, że do sytuacji doszło 23 października. – Doszło do uszkodzenia dwóch samochodów i na razie są prowadzone czynności w kierunku ustalenia sprawcy - przekazał dziennikowi asp. sztab. Paweł Klimek.

– Działamy, na razie nie mamy ustalonego sprawcy. Mamy tylko złożone zawiadomienie o uszkodzeniu mienia, to jest przestępstwo wnioskowe – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe