REKLAMA

Rusin odrzuciła propozycję Miszczaka. „Cały TVN w szoku”

Z TVN płyną zaskakujące wieści o tym, jak odrzuciła propozycje dyrektora programowego, czego ponoć nie należy robić – donosi portal pomponik.pl.
Prezenterka Kinga Rusin Rusin odrzuciła propozycję Miszczaka. „Cały TVN w szoku”
Prezenterka Kinga Rusin / fot. Flickr.com/Fryta 73/(CC BY 2.0)


Według informacji podanych przez „Super Express” Kinga Rusin może powrócić do telewizji w wielkim stylu. Dziennikarka, która jakiś czas temu postanowiła zrezygnować z mediów i wyjechać z Polski, miała niedawno dostać propozycję do Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN-u.

„Z TVN płyną zaskakujące wieści o tym, jak odrzuciła propozycje dyrektora programowego, czego ponoć nie należy robić. Sama Kinga pochwaliła się zresztą tym na Instagramie, mówiąc że mogła prowadzić "Power Couple", które po niej przejął Olivier Janiak. Miała też dostać program w TVN Style, ale też się nie zgodziła” – donosi serwis pomponik.pl.

Według tygodnika „Na żywo” Rusin radzi sobie świetnie i zarabia duże pieniądze. Znajoma Kingi Rusin w rozmowie z tygodnikiem zdradziła, że dziennikarka „nie wyklucza powrotu do TVN-u, ale czeka na ambitny program, o tematyce, która ją interesuje”.
 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura