REKLAMA

Film z panią sprzatającą „robiącą porządek” z Lempart robi furorę w Hiszpanii! „Doskonała metafora lewicy” [WIDEO]

Cóż za doskonała metafora lewicy – podsumowuje sytuację, która wydarzyła się przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości jeden z hiszpańskich dziennikarzy.
 Film z panią sprzatającą „robiącą porządek” z Lempart robi furorę w Hiszpanii! „Doskonała metafora lewicy” [WIDEO]
/ fot. YouTube

 

Szef działu opinii hiszpańskiego portalu „El Español” Cristian Campos opublikował w sieci film „pojedynku słownego” pomiędzy feministyczną aktywistką Martą Lempart a panią sprzątającą budynek przy ulicy Nowogrodzkiej.

Feministka wygłasza swoje przemówienie na podłodze, którą pomazała czerwoną farbą. Wychodzi sprzątaczka, wręcza jej wiadro i mopa i mówi, że może zacząć mopować” – tłumaczy hiszpańskim internautom całą sytuację Campos.

Cóż za doskonała metafora lewicy” – puentuje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mop dla Marty Lempart. Akcja działaczy Młodzieży Wszechpolskiej podbija sieć

Nagranie podbija hiszpańską sieć

Okazuje się, że nagranie sprzed siedziby Prawa i Sprawiedliwości niemal natychmiastowo podbiło hiszpańską sieć. Film udostępniło dalej przeszło 5 tys. użytkowników, a tysiące innych skomentowało całą sytuację.

Jestem pewna, że feministka tego nie posprzątała” – pisze hiszpańska internautka. Inny internauta dodaje: „Całe szczęście, że sprzątaczką była kobieta, gdyby to był mężczyzna - zostałby sponiewierany”.

Zabierzcie się do sprzątania i skończcie z tym gadaniem, pokażcie jak bardzo jesteście feministkami szanując pracę innych” – komentuje inny użytkownik Twittera.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura