Według „Superniani” fajerwerków na sylwestra bały się dzieci i zwierzęta. A jak skomentowała „Światełko do nieba”?

Słynna psycholog Dorota Zawadzka, znana jako gospodyni programu „Superniania”, spotkała się z krytyką internautów. Kontrowersje wzbudziła jej wypowiedź dotycząca „Światełka do nieba". Internauci przypomnieli jej zdanie sprzed lat na temat pokazów pirotechniki.
Dorota Zawadzka
Dorota Zawadzka "Superniania" / Screen YouTube Mamotoja

W 2016 roku na swoim profilu Dorota Zawadzka przedstawiła sceptyczną opinię wobec sylwestrowych pokazów pirotechniki: „Fajerwerki w sylwestra… boją się małe dzieci, psy i koty ale to, co dzieje się z ptakami, to masakra…”.

„Dobre” i „złe” fajerwerki?

W tym roku Zawadzka zamieściła na swoim twitterowym koncie wpis zawierający zdjęcie psa obserwującego pokaz fajerwerków z okazji finału WOŚP. Zawadzka napisała: „Dobranoc. Kwietna (pies Doroty Zawadzkiej – przyp. red.) podziwia #swiatelkodonieba”.

Przy okazji komentujący pokazywali podobieństwo powyższej sytuacji do tej w wykonaniu prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Rafał Trzaskowski odliczał do odpalenia fajerwerków podczas tegorocznego finału WOŚP. Komentujący wydarzenie nie pominęli faktu, że dotychczas prezydent Warszawy krytykował tego rodzaju atrakcje.

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe