[wideo] Szokująca sytuacja na gali rozdania Oscarów. Will Smith uderzył prowadzącego! „Nie waż się kur*a mówić o mojej żonie”

Podczas tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów doszło do szokującego incydentu. Znany aktor Will Smith w trakcie gali wszedł na scenę i spoliczkował prowadzącego uroczystość Chrisa Rocka.
 [wideo] Szokująca sytuacja na gali rozdania Oscarów. Will Smith uderzył prowadzącego! „Nie waż się kur*a mówić o mojej żonie”
/ screen video Twitter

Will Smith został w nocy z niedzieli na poniedziałek laureatem Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Nagrodę otrzymał za rolę w „King Richard: Zwycięska rodzina”. Podczas gali doszło jednak do szokującego zdarzenia z jego udziałem, co widać na nagraniach udostępnionych w sieci. W pewnym momencie Will Smith, nieproszony, wszedł na scenę i uderzył w twarz prowadzącego galę komika Chrisa Rocka, po czym wrócił na swoje miejsce. 

 

 

O co poszło?

Podczas prezentowania nagrody dla „najlepszego filmu dokumentalnego” komik Chris Rock pozwolił sobie zażartować z łysej głowy Jady Pinkett Smith – żony Willa Smitha. Aktor widocznie postanowił, że nie będzie się temu biernie przyglądał.

„Nie od dziś wiadomo, że włosy Jady wypadały z powodu przewlekłej choroby, i to właśnie z tego powodu postanowiła całkowicie ogolić głowę. Chris Rock i tak postanowił poruszyć ten temat, żartując ze sceny, że aktorka powinna zagrać w G.I. Jane 2. Pierwsza część filmu wyszła w 1997 roku. Przedstawiała ogoloną na łyso Demi Moore w roli głównej. Kamery natychmiast zwróciły się na Jadę, pokazując całemu światu niezadowolenie wymalowane na twarzy aktorki” – podaje serwis pudelek.pl. 

Wtedy na scenę wtargnął Will Smith. Podszedł do komika, uderzył go mocno w twarz, po czym wrócił na swoje miejsce. 

Wow, Will Smith właśnie mi przypie*dolił – próbował żartować wyraźnie zaskoczony Rock.

Nie waż się, ku*wa, mówić o mojej żonie – krzyczał w odpowiedzi oburzony Smith.

To najwspanialsza noc w historii telewizji – podsumował skonsternowany Rock, wywołując śmiech u publiczności.

Media podają, że w trakcie przerwy na reklamy Will Smith przebywał w towarzystwie dwóch innych znanych aktorów – Denzela Washingtona i Bradleya Coopera, którzy pomagali mu dojść do siebie. Według świadków Will Smith był wstrząśnięty całym incydentem i miał łzy w oczach.


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe