Nieoficjalnie: CBA zatrzymało kolejnych dwóch lekarzy – byłych podwładnych Tomasza Grodzkiego

Dziennikarz Radia Szczecin i portalu niezalezna.pl Tomasz Duklanowski poinformował w mediach społecznościowych, że Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwóch lekarzy – Bartosza K. i Janusza P. – którzy byli podwładnymi obecnego marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego. 
 Nieoficjalnie: CBA zatrzymało kolejnych dwóch lekarzy – byłych podwładnych Tomasza Grodzkiego
/ pxfuel.com

CBA zatrzymało kolejnych dwóch lekarzy - byłych podwładnych T. Grodzkiego. Chodzi o Bartosza K. i Janusza P.  To obecny i były prezes Fundacji Pomocy Transplantologii założonej przez Grodzkiego. Usłyszeli już zarzuty - K. - prania brudnych pieniędzy i J. - korupcji [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – napisał Tomasz Duklanowski na Twitterze.

 

 

O sprawie szerzej informuje Radio Szczecin. Podano, że obaj lekarze byli podwładnymi Tomasza Grodzkiego, gdy był on dyrektorem szpitala w szczecińskim Zdunowie. Obaj lekarze usłyszeli już zarzuty – Bartosz K. prania brudnych pieniędzy, a Juliusz P. przyjmowania korzyści majątkowych. Bartosz K. to chirurg i prezes Fundacji Pomocy Transplantologii założonej przez Tomasza Grodzkiego, zaś Juliusz P. jest pulmonologiem i byłym prezesem Fundacji Pomocy Transplantologii.

Przypomnijmy, że w połowie maja CBA zatrzymało szczecińskiego chirurga Krzysztofa K. Lekarz również podejrzany jest o przyjmowanie łapówek.

Czytaj więcej: „Podejrzenie łapówek”. Zatrzymano kolejnego chirurga z placówki, w której dyrektorem był Tomasz Grodzki


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe