Zapadł wyrok w głośnym procesie Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard

Zakończył się proces o zniesławienie Johnny'ego Deppa, który aktor wytoczył wobec byłej żony Amber Heard. Przez ostatnie sześć tygodni byli małżonkowie obrzucali się na sali sądowej oskarżeniami. Zarzucali sobie między innymi przemoc fizyczną. Ostatecznie ławnicy głosowali na korzyść Johnny'ego Deppa.
 Zapadł wyrok w głośnym procesie Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard
/ screen YT - Law&Crime Network

Bez wątpienia ten proces przejdzie do historii jako jeden z najgłośniejszych. Johnny Depp pozwał Amber Heard o zniesławienie. Aktor domagał się od swojej byłej żony 50 milionów dolarów za oskarżenia, które padły w publikacji „The Washington Post”. 

Amber z kolei zarzuciła Deppowi przemoc i wykorzystywanie seksualne. Również złożyła pozew o zniesławienie, w którym zażądała 100 mln dolarów. Jej zdaniem aktor prowadził „kampanię oszczerstw, aby zrujnować jej życie”.

To koniec procesu

27 maja usłyszeliśmy mowy końcowe obrońców gwiazd. Po dwugodzinnej naradzie po wysłuchaniu przemówień sędzia Penney Azcarate ogłosiła, że proces zakończy się ostatecznie dopiero we wtorek, 31 maja, o godz. 9:00 czasu amerykańskiego.

Jak informują media, Johnny Depp wygrał proces o zniesławienie.

„Ławnicy obradowali przez 3 dni i podjęli decyzję. Uznali, że Amber Heard zniesławiła Johnny'ego Deppa” – podaje m.in. portal Onet.pl.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe