[WIDEO] Ochojska atakuje żołnierzy. I to za co! Internauci odpowiadają

Teraz jest ciepło, więc się rozbierają, opalają. Wszystko to dzieje się w centrum, w sklepach i restauracjach zmieniły się menu, które są dostosowane do wojska – mówiła ze smutkiem na antenie Onetu europosłanka Janina Ochojska.
 [WIDEO] Ochojska atakuje żołnierzy. I to za co! Internauci odpowiadają

– Bardzo mało wiemy o życiu mieszkańców, którzy żyją w strefie, gdzie jest bardzo dużo policji, wojska, straży granicznej. Białowieża jest jednym miejscem, gdzie stacjonują wszyscy. Zniszczone są boiska, parkingi, miejsca, gdzie żołnierze żyją – mówiła na antenie portalu Onet europosłanka Janina Ochojska.

Jak stwierdziła, „to jest otoczenie wśród osób, które piją, rano dzieci widzą butelki, pijanych mężczyzn”. – Teraz jest ciepło, więc się rozbierają, opalają. Wszystko to dzieje się w centrum, w sklepach i restauracjach zmieniły się menu, które są dostosowane do wojska – dodała.

Ochojska stwierdziła również, że w sklepach… zmieniły się produkty, na takie, które „najczęściej kupuje wojsko”. – A więc dużo piwa, dużo alkoholu… – mówiła z przykrością europarlamentarzystka.

Internauci odpowiadają

„Gdybyśmy wpuścili imigrantów z Białorusi to menu w restauracjach w Białowieży zmieniło by się na lepsze” – pisze ironicznie pod nagraniem umieszczonym na serwisie Twitter jeden z internautów.

Drugi dodaje krótko: „Pani zwyczajnie odjechała”. „Uważam że jej szaleństwo wykorzystują wrogowie Polski” – czytamy.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe