„Ja jestem osobą nietuzinkową”. Trzaskowski znów tłumaczy się z „dupiarza”. Internauci w śmiech

W programie „Gość Wydarzeń” na antenie Polsat News prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odniósł się do sformułowania „dupiarz”, którego użył na swój temat podczas rozmowy z Onetem. Trudno nie odnieść wrażenia, że polityk pogrąża się coraz bardziej.
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski „Ja jestem osobą nietuzinkową”. Trzaskowski znów tłumaczy się z „dupiarza”. Internauci w śmiech
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski / screen video Polsat News

Przypomnijmy: Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski był gościem odcinka podcastu z serii „WojewódzkiKędzierski”. W trakcie rozmowy włodarz stolicy rozmawiał z prowadzącymi na tematy związane z polityką, lecz nie zabrakło także wątków prywatnych.

W trakcie programu Kuba Wojewódzki zapytał swojego gościa o słowo „bawidamek”, które rzekomo Trzaskowski miałby kojarzyć tylko z języka swojej babci. Odpowiedź byłego kandydata Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta kraju mogła zaskoczyć.

Czytaj więcej: [wideo] Trzaskowski w radiu pochwalił się, że był… „dupiarzem”. „Nie żadnym bawidamkiem”

Trzaskowski: „Jestem osobą nietuzinkową”

Choć prezydent Warszawy już raz w mediach społecznościowych przeprosił za swoje słowa, podczas rozmowy na antenie Polsatu we wtorek odniósł się do sprawy po raz kolejny. Tym razem trudno nie odnieść wrażenia, że dostarczył swoim adwersarzom ponowną dawkę śmiechu.

– Takie słowo nie powinno paść, nawet cytując to, co miało miejsce 30 lat temu. Nie przystoi, przeprosiny były na miejscu, dlatego je złożyłem – mówił Trzaskowski.

Ja jestem osobą nietuzinkową i czasem język kompletnie nie przystoi. Taka jest też cena pójścia do programu, w którym chce się pokazać trochę inną twarz – podkreślił polityk.

Jego wypowiedź ponownie rozbawiła internautów, którzy bezlitośnie wykpili wybujałe ego prezydenta Warszawy.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe