Radny PSL nazwał „ścierwem” nową minister. Jest reakcja Kosiniaka-Kamysza

„Kolejne Kukiz-owe ścierwo dołącza do rządu PiS. Na razie nie wiadomo, czym się będzie zajmować, ale wiadomo, jak będzie głosować” – napisał na Facebooku jeden z lokalnych polityków PSL. Na jego słowa zareagował szef ugrupowania Władysław Kosiniak-Kamysz.
Władysław Kosiniak-Kamysz  Radny PSL nazwał „ścierwem” nową minister. Jest reakcja Kosiniaka-Kamysza
Władysław Kosiniak-Kamysz / fot. YouTube / Rzeczpospolita TV

W środę należąca do koła Polskie Sprawy Agnieszka Ścigaj dołączyła do rządu. Jako członek Rady Ministrów będzie odpowiadać za integrację społeczną m.in. uchodźców uciekających przed rosyjską inwazją na Ukrainę.

CZYTAJ TAKŻE: Obóz Zjednoczonej Prawicy się powiększa. Będzie nowy minister

W sposób przekraczający dobre obyczaje zareagował na prywatnym profilu w mediach społecznościowych wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Olkuszu oraz prezes PSL w powiecie olkuskim Grzegorz Tomsia.

„Kolejne Kukiz-owe ścierwo dołącza do rządu PiS. Na razie nie wiadomo, czym się będzie zajmować, ale wiadomo, jak będzie głosować” – napisał na Facebooku.

Szef PSL reagujeO wypowiedź lokalnego polityka PSL na antenie radiowej Jedynki został zapytany szef ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz. Przyznał, że rozmawiał w środę z prezesem zarządu wojewódzkiego z małopolski Krzysztofem Klęczarem, który zajmuje się sprawą.

– Nie akceptuję tego typu słów

– powiedział Kosiniak-Kamysz i dodał, że „na początek oczekuje wycofania się z tych słów i przeprosin”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe