Media: Tomasz Lis sprzedaje swoją willę w Konstancinie. Cena przyprawia o "zawrót głowy"

Jak podają media, Tomasz Lis postanowił wystawić na sprzedaż luksusową willę w Konstancinie. Ogłoszenie na ten temat zostało umieszczone na jednym z portali internetowych zajmujących się sprzedażą tego typu nieruchomości.
 Media: Tomasz Lis sprzedaje swoją willę w Konstancinie. Cena przyprawia o
/ Screen YouTube Newsweek | screen portalu ogłoszeniowego "Otodom"

"W 2018 roku dziennikarz rozstał się z żoną, Hanną Lis. Para wspólnie zamieszkiwała luksusową willę w Konstancinie. Najwidoczniej dopiero teraz przyszedł czas na podział majątku. Tomasz Lis postanowił bowiem sprzedać posiadłość" - informuje m.in portal Interia.pl. Jak widzimy w ogłoszeniu, cena za posiadłość wręcz "zwala z nóg"; wynosi bowiem 5 mln euro, a więc około 24 mln złotych. 

"Piękna, niezwykle reprezentacyjna nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 3.656 m2. Dom o powierzchni 504,20 m2 został podzielony na trzy perfekcyjnie funkcjonalne kondygnacje. (...) Całość świetnie zaprojektowana i wykonana z materiałów wysokiej jakości. Wnętrza domu wymagają jedynie odświeżenia" - czytamy w ogłoszeniu. Na wysoką cenę nieruchomości ma również wpływać fakt, iż jest położona w ekskluzywnej dzielnicy, ma aż siedem sypialni i wzbogacona jest o liczne luksusy, takie jak kryty basen, zadbany ogród czy rozbudowany system bezpieczeństwa.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe