Rosyjski siatkarz sponiewierał koszulkę z flagą Polski. Szokujące zachowanie

Aleksiej Spiridonow to rosyjski siatkarz, który nie ma dobrego stosunku do Polaków. Tym razem posunął się stanowczo za daleko i wyrzucił pogniecioną koszulkę reprezentacji Polski do kosza na śmieci.
Rosyjski siatkarz wrzucił koszulkę do kosza Rosyjski siatkarz sponiewierał koszulkę z flagą Polski. Szokujące zachowanie
Rosyjski siatkarz wrzucił koszulkę do kosza / Instagram.com/spirik15


Rosjanin dał się poznać ze swojego negatywnego stosunku do Polaków: - To są brudne istoty. Nie uważam ich za ludzi - mówił z pogardą w jednym z wywiadów.

Zawodnikowi puściły nerwy po przyznaniu przez Międzynarodową Federację Siatkówki Polsce i Słowenii organizacji tegorocznych mistrzostw świata. Miały się one pierwotnie odbywać w Rosji, co rozwścieczyło siatkarza.

- Federacja nie szukała czegoś nowego, ale podążała utartym szlakiem. Swoim jęczeniem po rozpoczęciu operacji specjalnej Polacy wybłagali te mistrzostwa - dodawał sportowiec.

Spiridonow kolejny raz zaatakował polskich siatkarzy, a także kibiców naszej reprezentacji. Opublikował na swoim profilu na Instagramie bulwersujące nagranie, na którym gniecie koszulkę polskiej reprezentacji i wpycha ją do kosza.

Rosjanin mówił dawniej, skąd wynika jego wrogie nastawienie do Polski i Polaków.

- Wszystko zaczęło się na mundialu w 2014 roku, kiedy polscy kibice wygwizdali Rosję. Naszemu zespołowi towarzyszyła grupa żołnierzy. Nie można było opuścić hotelu, bo zawsze ktoś był obok ciebie. Polacy gwizdali także na nasz hymn. Dlaczego nie mogę sobie pozwolić na szturchanie? Po porażce z Polską otrzymałem wiele negatywnych wiadomości od Polaków. Ja się nie kłócę z nimi, po prostu ich drażnię - wyjaśniał Spiridonow w maju dla sport-express.ru.

 

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe