Były współpracownik TVN do Tomasz Lisa: "Kazałeś kupić 0,7 Johnnie Walkera. Nie oddałeś kasy"

"Komuś tyłek obsmarować z przeciwników politycznych to Tomasz Lis pierwszy ale o łamaniu prawa przez TVN to już nie" - pisze na Twitterze Kamil Różalski, wieloletni pracownik i współpracownik stacji TVN.
 Były współpracownik TVN do Tomasz Lisa:
/ zrzuca ekranu z serwisu YouTube

Komuś tyłek obsmarować z przeciwników politycznych to Tomasz Lis pierwszy ale o łamaniu prawa przez TVN to już nie. A pamiętasz jak Fakty z Jerozolimy robiliśmy? Kazałeś Marcinowi Pawłowskiemu kupić 0,7 Johnnie Walkera. Kupił a Ty mu nie oddałeś kasy. Dobrze się z tym czujesz?

- pyta na Twitterze Różalski. 

No i co @lis_tomasz odezwiesz się czy głowa w piasek? Myślisz że za jakiś czas ludzie zapomną? Mam złą wiadomość, będę odgrzewał te kotlety do skutku. Nie dam zapomnieć o Tobie, @pkrasko, Miszczaku, @AnnaKalczynska i innych których nigdy nie powinno być w swerze publicznej

- napisał w kolejnym wpisie. 

 

 

Sprawa Tomasza Lisa

 

Pod koniec czerwca portal Wirtualna Polska opublikował artykuł, w którym stwierdzono, że podwładni od lat alarmowali o przemocowych zachowaniach Tomasza Lisa.

„Rozmawialiśmy z kilkudziesięcioma osobami, które pracują, pracowały lub miały kontakt z Tomaszem Lisem w ostatnich latach jego kierowania «Newsweekiem». Wszystkie co do jednej potwierdzały różnego rodzaju zachowania Tomasza Lisa mogące mieć cechy mobbingu. Dotarliśmy też do maili, wiadomości oraz pism, z których jasno wynika, że podwładni Lisa zgłaszali negatywne zachowania naczelnego, a informacje o tym docierały do właściwych komórek firmy” – wskazuje wp.pl. Rozmówcy nie chcą podawać jednak swoich nazwisk ze względu na obawy przed zemstą byłego redaktora naczelnego „Newsweeka”.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Doprowadzanie pracowników do ataków paniki, poniżanie, wulgarne, seksistowskie odzywki”. Wp.pl: „Ujawniamy zarzuty wobec Tomasza Lisa”


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe