"Wasi przełożeni ogłosili się sługami narodu ukraińskiego". Poseł Braun pouczał policjantów [WIDEO]

Media obiegło nagranie z udziałem posła Konfederacji Grzegorza Brauna. Polityk udał się do Urzędu Miasta i gminy w Goleniowie, by protestować przeciwko wieszaniu ukraińskiej flagi na tym budynku.
Poseł Konfederacji Grzegorz Braun
Poseł Konfederacji Grzegorz Braun / Twitter/WolnośćTV


Grzegorz Braun wdał się w rozmowę z policjantami i poradził im, by nie wykonywali poleceń przełożonych.

- Słowo prywatnego kazania do funkcjonariuszy policji. Jeśli państwo chcecie zostać jakąś policją gettową i trzaskać kopytami przed naszymi kolonizatorami i odpowiadać przed byle kim, to róbcie tak dalej - zaczął poseł Braun.

- Jeśli natomiast ktoś z was wiąże przyszłość własną i waszych rodzin, dzieci, wnuków, to polecam - jeśli chcecie, żeby Polacy byli u siebie na swoim i żeby polska policja była do czegoś potrzebna, poza potrzebą pacyfikowaniem własnych rodaków z nadania starszych i mądrzejszych, to przejdźcie na stronę narodu i zaniepokójcie się z tym że mamy do czynienia z ewidentnym zaburzeniem priorytetów służby państwowej administracji, służby policyjnej - dodawał przedstawiciel Konfederacji.

- Wasi przełożeni ogłosili się sługami narodu ukraińskiego. Wasz szef jeździł na Ukrainę wręczać szable tamtejszym funkcjonariuszom. Baczcie, komu chcecie podlegać, komu chcecie służyć. Teraz jest moment, w którym trzeba włączyć myślenie i przejść z trybu bezkrytycznie i lojalnie pozwalam wysługiwać się sobą burmistrzowi, kłamczuchowi i łajdakowi, czy na to pozwalam, czy też może reprezentuję godność służby policyjnej i może jeszcze pamiętam, co komu przysięgałem, przysięgałam - skwitował poseł.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe