Profesor: Panie Tusk, czy mógłby Pan zaapelować, żeby ograniczyli się do wyzywania od "pisowskich k.rew", bo plucie to już przesada"

Polski historyk, niemcoznawca i profesor nauk humanistycznych Stanisław Żerko opublikował na Twitterze post w którym zwrócił się do lidera PO Donalda Tuska.
Donald Tusk  Profesor: Panie Tusk, czy mógłby Pan zaapelować, żeby ograniczyli się do wyzywania od
Donald Tusk / Flick.com/CC BY 2.0

Przytoczył tym samym historię swojej żony, która uczestniczyła w spotkaniu z Kaczyńskim w Kórniku. Nie ukrywała ona, że była świadkiem skandalicznego zachowania ze strony zwolenników opozycji. Opisała, że oprócz obraźliwych haseł pluli oni na wychodzących uczestników. 

 

Stanisław Żerko zaapelował, by były premier upomniał swoich zwolenników, aby ci nie zakłócali wystąpień prezesa PiS. Lider partii rządzącej podróżuje ostatnio po Polsce i omawia wiele bieżących kwestii.

- Panie przewodniczący @donaldtusk - czy mógłby Pan zaapelować do swych zwolenników, żeby nie pluli na ludzi uczestniczących w spotkaniach z J. Kaczyńskim? Niech ograniczą się do wyzywania ich od pisowskich kurew i krzyków o jebaniu, ale plucie to przesada - napisał w mediach społecznościowych Stanisław Żerko.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe