Stanowski nie odpuszcza Kapeli. Wypomniał mu jego słowa z „Hejt Parku”

Jaś Kapela i Krzysztof Stanowski od ponad roku nie mają ze sobą po drodze. Wszystko to przez występ Kapeli u popularnego Stana w programie „Hejt Park”. Wypowiedzi lewicowego aktywisty, które padły w programie, stały się później podstawą wielu memów i przeróbek. Sam Stanowski także nie miał zamiaru oszczędzać swojego gościa.
 Stanowski nie odpuszcza Kapeli. Wypomniał mu jego słowa z „Hejt Parku”
/ Krzysztof Stanowski i Jaś Kapela/YouTube/Zrzut ekranu/Kanał Sportowy

W trakcie programu, który odbył się przed rokiem, Stanowski dosłownie rzucił w kierunku Kapeli banknot stuzłotowy, aby ten pozostał jeszcze w programie i opowiedział jemu oraz widzom o „dochodzie gwarantowanym”. To jednak nie jedyna sytuacja, która w trakcie tamtego „Hejt Parku” mogła najbardziej ująć widzów.

Poruszono również kwestię gwałcicieli. Kapela stwierdził, że osobiście zna takie osoby, ale nie zamierza ich zgłaszać na policję. Pośrednio do tego wątku ponownie wrócił Stanowski, który odpowiedział na jeden z wpisów Kapeli zamieszczonych na Twitterze.

Jaś Kapela o MMA i odpowiedź Stanowskiego

Jaś Kapela za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do MMA i osób, które uważają to za przemoc.

„Mam nadzieję, że panowie, którzy twierdzą, że bicie się w MMA, to przemoc, nie są hipokrytami i nie zapomnieli zgłosić tego występu na policję” – napisał Kapela.

Krótko na wpis lewicowego aktywisty odpowiedział Stanowski, który przypomniał Kapeli jedną z sytuacji, która miała miejsce w „Hejt Parku” z jego udziałem.

„Ty zapomniałeś zgłosić gwałcicieli” – napisał Stanowski.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe