Ważne słowa Lewandowskiego. "Jestem dumny. To była długa droga" (WIDEO)

Robert Lewandowski w piątek został zaprezentowany przed tysiącami kibiców FC Barcelona na stadionie Camp Nou. Fani "Dumy Katalonii" nie kryli swojego zachwytu z powodu pojawienia się polskiego napastnika w ich klubie. Ważne słowa padły tego dnia z ust samego piłkarza.
 Ważne słowa Lewandowskiego.
/ Screen/YouTube/Robert Lewandowski

Ważne słowa Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski przez wiele lat stanowił główny filar Bayernu Monachium. W barwach klubu z Bawarii święcił największe klubowe i indywidualne sukcesy. Teraz jednak kapitan reprezentacji Polski zdecydował się na podjęcie nowych wyzwań w szeregach Barcy.

Transfer dla Lewego był od początku sporym priorytetem. W piłkarskich kuluarach sporo się mówiło o tym, że osoby z bliskiego otoczenia polskiego snajpera bardzo intensywnie pracują nad jego przenosinami do Barcelony. Taki wniosek wypływa również z dzisiejszych słów Polaka.

– Jestem dumny. To była długa droga, ale zakończyła się szczęśliwie. Wreszcie tutaj jestem – powiedział Robert Lewandowski podczas przywitania z kibicami.

W mediach społecznościowych klubu z Katalonii na jednym z nagrań Lewandowski został określony mianem "Lewandinho". Jest to nawiązanie do legendarnego Brazylijczyka – Ronaldinho, który w latach 2003-2008 był największą gwiazdą "Dumy Katalonii" i do dziś uchodzi za jednego z największych wirtuozów w historii piłki nożnej.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe