"Rząd mógłby coś jeszcze pomóc". Celebrytka Klaudia Halejcio narzeka na wysokie raty kredytu

Klaudia Halejcio jest właścicielką kosztownej wilii. Przyznała ostatnio, że skorzystała z wakacji kredytowych, jednak rządzący "mogliby coś jeszcze pomóc".
Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio / Screen z kanału YouTube / JastrzabPost


Klaudia Halejcio narzeka na szalejącą inflację i wzrost rat. "To jest trochę oszustwo" - kwituje.

Aktorka niedawno zmieniła lokum na większe i razem ze swoją rodziną przeprowadziła się do okazałej willi pod Warszawą. Ma ona ponad 500 metrów kwadratowych.

Celebrytka nie narzeka na brak luksusów, zdecydowanie jednak nie podoba jej się aktualna sytuacja w Polsce. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że ma problemy z kredytem hipotecznym.

- To jest naprawdę trudne, bo to jest trochę oszustwo. No umówmy się szczerze, kto ma kredyt, ten to rozumie. To jest oszustwo, bo w momencie, kiedy zawierasz umowę, wiesz mniej więcej, jak wygląda twoja sytuacja, jak będzie wyglądała rata, jak możesz sobie rozdzielić wydatki w danym miesiącu. I nagle ta rata jest dwa razy większa? No to jest to naprawdę trudne - powiedziała przygnębiona.

Jak się okazuje, Halejcio skorzystała z pomocy rządu i złożyła wniosek o wakacje kredytowe.

- Ale czemu nie? Myślę, że rząd mógłby jeszcze popracować. Jest wiele osób, którym ta sytuacja naprawdę przysporzyła dużo łez i trudu w życiu. Myślę, że jest to jakieś ułatwienie, ale mogliby coś jeszcze pomóc - dodawała.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe