Ależ awantura... Jakimowicz: "Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś" [WIDEO]

Aktor Paweł Deląg, kolega Jarosława Jakimowicza z czasów popularności filmu "Młode Wilki" w rozmowie z playkrakow.news wypowiedział się na temat Jakimowicza, związanego dziś z TVP.
 Ależ awantura... Jakimowicz:
/ / telewizjarepublika.pl/screenshot

"Jarek Jakimowicz teraz zrobił wielką karierę telewizyjną. (…) To jest dosyć przykre. Wolałbym na ten temat nie mówić, jaka to jest kariera telewizyjna i pozostawić to bez komentarza" - słyszymy na zamieszczonym na TikToku  playkrakow.news nagraniu.

Jakimowicz odpowiada

Na słowa aktora postanowił odpowiedzieć Jarosław Jakimowicz. 

"Widzę, że zostało ci coś z filmowego GIEROJA, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenie twoją. Od momentu zdjęć do filmu "Przemytnicy" my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia. Tańczyliśmy jak prawdziwi rock'and'rollowcy. Bez trzymanki. Tu ciebie Pedelong jeszcze oszczędzę, bo musiałbym zrobić krzywdę paru przypadkowym znajomym.

Zrobię listę facetów, z którymi się spotykałeś i jak będziesz udawał GIEROJA, to ty ich wsypiesz, bo ja ją upublicznię. Kiedyś skakał mi publicznie do gardła i ubliżał Andrzej Wyszyński, z którym spotkałem się przypadkiem w Mediolanie. Wy geje i bi gaduły jesteście, to doszły nazwiska, że przysiadłem.

Jak można ocenić kogoś takiego jak ty? Dla mnie szma... nie facet. No, ale właśnie ty nie jesteś facet" - czytamy we wpisie Jakimowicza.

Plejada skontaktowała się z Pawłem Delągiem, ten jednak powiedział, że nie zamierza komentować wywodów Jakimowicza.

 

@playkrakow.news Paweł Deląg o Młodych Wilkach  #film #paweldelag #paweldeląg #aktor #mlodewilki #krakow #playkrakow #playkrakownews Pocauj Noc - Varius Manx & Various Artists

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe