Rosyjski żołnierz próbował zgwałcić nieletnią. Poderżnięto mu gardło [WIDEO]

„Kolejna «gorąca» noc dla okupantów: wybuchy słychać w kilku dzielnicach Melitopola. Nasze siły oporu mówią, że dopóki ruscy nie wycofają się z naszej ziemi, każdy ich dzień tutaj będzie gorący jak piekło” – napisał wybrany przed rosyjską inwazją burmistrz miasta Melitopol Iwan Fedorow.
 Rosyjski żołnierz próbował zgwałcić nieletnią. Poderżnięto mu gardło [WIDEO]
/ fot. Telegram

Melitopol to miasto w obwodzie zaporoskim na południu Ukrainy, które od marca 2022 r. okupują rosyjskie siły. Oficjalny, ukraiński burmistrz miasta Iwan Fedorow poinformował na Telegramie o akcji ukraińskich partyzantów wymierzonej w rosyjskiego żołnierza, którym miał próbować zgwałcić nieletnią na jednej z ulic miasta.

Jak przekazał Fedorow, ukraińscy partyzanci poderżnęli gardło rosyjskiemu żołnierzowi. Na dowód dodał nagranie, na którym widać, jak inni rosyjscy żołnierze starają się przetransportować rannego do szpitala.

Rosyjski żołnierz dokonał napaści seksualnej na nieletnią dziewczynę na ulicy w jednej z dzielnic miasta. Ale nasi partyzanci są wszędzie. Poderżnęli okupantowi gardło

– napisał wybrany przed rosyjską inwazją burmistrz miasta.

„Kolejna «gorąca» noc dla okupantów: wybuchy słychać w kilku dzielnicach Melitopola. Nasze siły oporu mówią, że dopóki ruscy nie wycofają się z naszej ziemi, każdy ich dzień tutaj będzie gorący jak piekło” – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe