Zapendowska zapytana o Sarę James. „Szlag mnie trafia. Nie wolno tak robić”

W nocy z wtorku na środę w amerykańskiej telewizji NBC miał miejsce półfinał „America's Got Talent”. Sara James, utalentowana 14-latka z Polski, ponownie zachwyciła jurorów i widzów swoim głosem. O to, jak ocenia talent Polki, została zapytana przez dziennik „Fakt” Elżbieta Zapendowska.
 Zapendowska zapytana o Sarę James. „Szlag mnie trafia. Nie wolno tak robić”
/ fot. YouTube / Jastrzab Post

James w półfinale amerykańskiego „Mam talent” wykonała piosenkę „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna.

Jestem bardzo wzruszony – powiedział Simon Cowell, po czym dodał: – Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ.

ZOBACZ WYSTĘP POLKI: „Jesteś wielką gwiazdą”. Młoda Polka Sara James podbiła amerykańskie show

Zapendowska chwali James. Jest jednak rzecz, która ją irytuje

O to, jak ocenia talent 14-letniej Polki, została zapytana przez dziennik „Fakt” Elżbieta Zapendowska, znany krytyk muzyczny i specjalistka od emisji głosu. Kobieta przyznała, że James jest „wybitnie zdolna”.

Wydaje mi się, że ma szanse na międzynarodową karierę. Tym bardziej że językowo jest też świetna, to w wypadku innych dorosłych polskich wokalistów jest trudniejsze, bo akcent jest nie do wyplenienia. Przed nią świat stoi otworem. Teraz tylko wiele zależy od tego, jakie ona sama i jej rodzice podejmą decyzje, jak poprowadzą tę karierę, czy trafi na dobrego menedżera i kompozytorów

– powiedziała Zapendowska.

Podkreśliła jednak, że jest jedna rzecz, która ją niezwykle irytuje. To porównywanie 14-latki do Whitney Houston.

Najlepiej być nieporównywalnym do nikogo, to świadczy o wielkości. Mnie te wszystkie porównania bardzo denerwują. Wręcz szlag mnie trafia. Nie wolno tak robić. Ona musi być odróżnialna – wytłumaczyła.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe