„Aleksandra Dulkiewicz wydała z publicznej kasy 135 tys. zł. Żeby popromować akcję Gdańsk Miasto Równości w Dzień Dobry TVN”

"Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz wydała z publicznej kasy 135 tys. zł. Żeby popromować akcję Gdańsk Miasto Równości w Dzień Dobry TVN. Wiem, że bardzo pilny wydatek, ale trochę przesada" - napisał dziennikarz śledczy portalu Salon24 Marcin Dobski na swoim Twitterze.
Aleksandra Dulkiewicz w
Aleksandra Dulkiewicz w "Dzień Dobry TVN" / Screen z Twittera / Janusz Ch.

W czerwcu prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz wystąpiła w programie "Dzień Dobry TVN". Przy okazji promowała akcję "Gdańsk - Miasto Równości". 

Z informacji umieszczonych na Twitterze przez dziennikarza Salon24 wynika, że "za promocję Dulkiewicz musiała zapłacić dla stacji TVN aż 135 tys. zł". Co więcej fundusze na ten cel maiły zostać "wydane z kieszeni podatnika, czyli z urzędu miasta".

Myślę, że to pokazuje różnorodność mieszkańców Gdańska. Oni są u nas za każdym rogiem i myślę, że to na czym mi najbardziej zależy, to żeby każdy z nas miał wrażliwość, otwartość na tych, którzy są wokół i naprawdę są inni, co nie znaczy, że gorsi, a nawet często dużo lepsi, wspanialsi i razem możemy się uczyć jeszcze lepszego życia w naszym mieście

– mówiła prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz w czasie programu.
 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe