Program Martyny Wojciechowskiej zniknął z TVN po 13 latach. Oto przyczyna

W tegorocznej jesiennej ramówce nie zobaczymy już kolejnej edycji programu „Kobieta na krańcu świata”, który emitowany był przez 13 lat. Program prowadzony przez Martynę Wojciechowską cieszył się dużą popularnością.
Martyna Wojciechowska  Program Martyny Wojciechowskiej zniknął z TVN po 13 latach. Oto przyczyna
Martyna Wojciechowska / Screen z kanału YouTube / JastrzabPost

– Dziennikarka i podróżniczka planuje wydać wkrótce w tej sprawie oświadczenie. Stacja TVN na razie nie komentuje sprawy i odsyła na czwartkową konferencję, gdzie poda szczegóły jesiennej ramówki – przekazał portal Wirtualnemedia.pl.

W ostatnich dniach Martyna Wojciechowska wzięła udział w wydarzeniu Campus Polska i otworzyła się nieco przed publicznością. Wyznała powód, dla którego zrezygnowała z prowadzenia „Kobiety na krańcu świata”.

Martyna Wojciechowska o powodach swojej decyzji

Podróżniczka przez wiele lat przedstawiała ciekawe informacje dotyczące stylu życia oraz problemów mieszkańców z różnych części świata. Prezenterka zaskoczyła niedawno widzów szczerym wyznaniem, mówiąc, że robi sobie przerwę od nagrywania.

W czasie Campus Polska publiczność usłyszała, jak dzwoni telefon Martyny. Dziennikarka przeprosiła wszystkich za ten incydent, mówiąc, że to jest również jeden z powodów, dla których musi mieć teraz więcej czasu dla swojej rodziny.

– Chciałam was przeprosić za mój dzwoniący telefon, bo musiało to wyglądać rozpaczliwie, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Pomaganie, praca to wszystko jest ważne, dla mnie nie ma nikogo ważniejszego niż moje dziecko, moja rodzina i moi najbliżsi (…). To jest moje poczucie odpowiedzialności – powiedziała Wojciechowska podczas spotkania. 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe