"Mijają kolejne godziny i nie widać, by prezydent Sutryk przeprosił człowieka - podobno niepelnosprawnego, - którego obraził"

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk pochwalił się na Twitterze że gdy jest wożony po Polsce, ogląda seriale. Pod wpisem wywiązała się nieprzyjemna dyskusja.
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube

Jacek Sutryk. Prezydent Wrocławia poinformował obserwujących, że jedzie właśnie do Olsztyna, a następnie uda się do Trójmiasta. Polityk podróżował na tylnej kanapie samochodu. Zdradził, że na swoim tablecie oglądał nowy serial "Ród Smoka" i już czeka na kolejne odcinki.

Burza na Twitterze

Pod wpisem wywiązała się żywiołowa dyskusja. Internauci zarzucali, że prezydent mógł wybrać bardziej ekologiczny środę transportu. 

„Warto promować dobre środki komunikacji” – napisał jeden z internautów.

„To niech pan promuje. I jeszcze podziękuje mi, bo to jedyna okazja dla pana, by tak szeroko zabrać głos. Nie ma za co” – czytamy w odpowiedzi, pod którą podpisany jest prezydent Wrocławia.

Najwięcej emocji wzbudziła wymiana zdań, do której miało dojść w niedzielny wieczór. Pan Jerzy, który ma problemy ze zdrowiem, zasugerował, że Sutryk udaje się na Campus Polska Przyszłości w okolice Olsztyna. 

„A ja panie prezydencie nieumyty 22 dzień przez opiekuna z MOPS-u. Jak długo jeszcze panie prezydencie? – zapytał. 

„To proponuję panie Jerzy, mniej internetu a więcej mycia. Serdeczności posyłam” – skomentował Sutryk.

Mijają kolejne godziny i nie widać, by prezydent Jacek Sutryk przeprosił człowieka - podobno niepelnosprawnego, - którego obraził. Szanowny panie @SutrykJacek - czuje się Pan od niego lepszy?

- pyta na Twitterze red. Wojciech Wybranowski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe