Andrzej Piaseczny nie mógł się powstrzymać. Żarty z odwołania Jacka Kurskiego w „Tańcu z gwiazdami”

W poniedziałek poinformowano, że prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski został decyzją Rady Mediów Narodowych odwołany ze stanowiska. Temat stał się obiektem żartów celebryty Andrzeja Piasecznego, który pozwolił sobie na uszczypliwości podczas programu „Taniec z gwiazdami” na antenie Polsatu.
 Andrzej Piaseczny nie mógł się powstrzymać. Żarty z odwołania Jacka Kurskiego w „Tańcu z gwiazdami”
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube / JastrzabPost

Rada Mediów Narodowych odwołała Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP. Na stanowisko powołała Mateusza Matyszkowicza – dowiedział się portal i.pl. Zarząd TVP ma być jednoosobowy.

Czytaj więcej: Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Znamy następcę

Żarty w Polsacie 

Andrzej Piaseczny zadebiutował w roli jurora „Tańca z gwiazdami” w 12. edycji show Polsatu. Gdy Michał Mikołajczak i Julia Suryś wykonali popisowe paso doble, przyszedł czas na ostre oceny jurorów. 

Piaseczny postanowił zażartować ze zmian w TVP. W pierwszym odcinku piosenkarz kazał młodszemu koledze pospieszyć się z czynieniem postępów, bo program skończy się szybciej niż publiczny rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Tym razem Piasek porównał postępy uczestników do sytuacji w TVP.

Przeglądając internet, nie zauważyłem niczego, czym mógłbym was postraszyć. Nikt się nie rozwodzi,  jest tylko spektakularna dymisja, ale tego nikomu nie życzę

– rzucił „Piasek”, nawiązując do odwołania Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP. 

Do niedawna w TVP

Andrzej „Piasek” Piaseczny zaledwie półtora roku temu był gwiazdą telewizji publicznej, jurorem programu „The Voice Senior”. Ostatecznie znów wylądował w fotelu jurorskim, tyle że w emitowanym w Polsacie „Tańcu z gwiazdami”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe