Niebezpieczna sytuacja na planie flagowego programu TVN. Konieczne było wezwanie lekarza

Do dramatycznych chwil doszło podczas ostatniego odcinka popularnego programu „Top Model” na antenie TVN. Dwoje uczestników potrzebowało bowiem pomocy medyków.
 Niebezpieczna sytuacja na planie flagowego programu TVN. Konieczne było wezwanie lekarza
/ fot. Instagram / Top Model Polska TVN

Podczas ostatniego odcinka popularnego na antenie TVN programu „Top Model” sprawdzono, jak kandydaci radzą sobie podczas profesjonalnego pokazu. Prowadząca Joanna Krupa razem z gościem odcinka Peymanem Amin zaprezentowali uczestnikom, jak wygląda prawdziwy casting do agencji modelek.

CZYTAJ TAKŻE: TVN naprawdę ma problem. Wylała się fala krytyki

Potrzebna była pomoc medycznaOkazuje się, że niektórzy uczestnicy programu przeżyli naprawdę dramatyczne chwile. Tuż po zejściu z wybiegu, ale jeszcze w trakcie pokazu, zasłabła Marcelina Zelter. Jak przyznała, powodem zapewne były zbyt silne emocje.

Co więcej, chwilę później pomocy lekarzy potrzebował także Jakub Skubisz, który nagle osunął się na ziemię. Jeden z pozostałych uczestników zasugerował nawet, że chłopak nie oddycha. Wszystko jednak miało pozytywny finał. Pomoc medyczna obecna na planie ocuciła Jakuba i poradziła, by ten dbał o siebie i zdrowo się odżywiał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe