Meller bronił Piaseckiego na antenie TVN24. Widzowie są wściekli

W sobotnim programie „Drugie Śniadanie Mistrzów” w Konrada Piaseckiego miał stanąć prowadzący Marcin Meller, który zwrócił uwagę na hejt wylewający się na dziennikarza TVN24 w sieci.
Konrad Piasecki i Marcin Meller Meller bronił Piaseckiego na antenie TVN24. Widzowie są wściekli
Konrad Piasecki i Marcin Meller / fot. YouTube

W jednej z ostatnich porannych rozmów na antenie TVN24 Konrad Piasecki zadawał poseł KO Izabeli Leszczynie pytania o m.in. sprawę ewentualnej decyzji KE o zamrożeniu wszelkich środków dla Polski - nie tylko Krajowego Planu Odbudowy, ale także chociażby 75 mld euro z Funduszu Spójności.

Piasecki pytał również, czy opozycja poprze starania rządu, by "mimo nieprzestrzegania przez Polskę prawa Unii Europejskiej i związanej z tym blokady funduszy z KPO, pieniądze z KPO zostały Polsce wypłacone" - co jego zdaniem mogłoby mieć wpływ na zmianę stanowiska Komisji Europejskiej w tej sprawie i wypłatę pieniędzy. Użył przy tym określenia "przymknąć oko" na "nieprzestrzeganie w Polsce praworządności" i uznał, że byłoby to zgodne z polską racją stanu.

Taki styl prowadzenia rozmowy przez dziennikarza nie spodobał się widzom TVN24, którzy tłumnie w mediach społecznościowych krytykowali Piaseckiego. Niektórzy z nich chcą nawet odejścia dziennikarza ze stacji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jest petycja, w której widzowie TVN24 domagają się odsunięcia Konrada Piaseckiego

Atak na Mellera

W sobotnim programie „Drugie Śniadanie Mistrzów” w Konrada Piaseckiego miał stanąć prowadzący Marcin Meller, który zwrócił uwagę na hejt wylewający się na dziennikarza TVN24 w sieci.

Postawa Mellera zdenerwowała widzów TVN24, którzy masowo zamieszczają obraźliwe wpisy na temat prowadzącego.

„No kuźwa Meller znowu błysnął… menda symetryczna” – brzmi jeden z wpisów. „Meller Piasecki i Adamek nie są dziennikarzami, tylko ogonami PiS” – dodaje kolejny internauta. „Meller do utylizacji” – czytamy. „Meller największy z możliwych szkodników”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Miedwiediew: Cóż, niech tak będzie. Śmierć Niemca jest dobra dla Rosjanina Wiadomości
Miedwiediew: Cóż, niech tak będzie. Śmierć Niemca jest dobra dla Rosjanina

Były prezydent i premier Rosji Dmitrij Miedwiediew odniósł się do decyzji o wprowadzeniu limitu cenowego na rosyjską ropę na poziomie 60 dolarów za baryłkę. "Cóż, niech tak będzie. Śmierć Niemca jest dobra dla Rosjanina" - stwierdził polityk.

Poszło o miliony? Nieoficjalnie: Awantura między Robertem Lewandowskim, a Czesławem Michniewiczem Wiadomości
Poszło o miliony? Nieoficjalnie: Awantura między Robertem Lewandowskim, a Czesławem Michniewiczem

Przegląd Sportowy informuje, że Robert Lewandowski jest w konflikcie z Czesławem Michniewiczem. Mieli poróżnić się w kwestii podziału wielomilionowej premii za awans w Katarze.

Ukraińcy testują bojowego drona o ładowności do 75kg. W jego zasięgu znajduje się Moskwa! Wiadomości
Ukraińcy testują bojowego drona o ładowności do 75kg. W jego zasięgu znajduje się Moskwa!

Ukraiński portal Defense Express informuje, że państwowy koncern Ukroboronprom przeprowadził szereg udanych testów ukraińskiego drona bojowego o zasięgu rażenia nawet tysiąca kilometrów.

Nie żyje dwóch Polaków, którzy walczyli w Legionie Cudzoziemskim na Ukrainie Wiadomości
Nie żyje dwóch Polaków, którzy walczyli w Legionie Cudzoziemskim na Ukrainie

Media obiegła informacja o śmierci dwóch Polaków, którzy walczyli w Legionie Międzynarodowym na ukraińskim froncie. O szczegółach poinformował Mateusz Lachowski - korespondent Polsat News. Jeden ze zmarłych mężczyzn to Janusz Szeremeta ps. "Kozak".

Już myślałam, że TVN zmądrzał. Burza po występie Małgorzaty Rozenek Wiadomości
"Już myślałam, że TVN zmądrzał." Burza po występie Małgorzaty Rozenek

Kolejny odcinek "Dzień Dobry TVN" z udziałem Małgorzaty Rozenek i... kolejna burza w sieci. Niestety, ale to nie jest łatwy czas dla celebrytki.

Niemcy idą do sądu przeciw Gazpromowi. Chodzi o niedostarczony gaz Wiadomości
Niemcy idą do sądu przeciw Gazpromowi. Chodzi o niedostarczony gaz

Niemiecki koncern gazowy RWE wszczął procedurę arbitrażu przeciw Gazpromowi w związku z niedostarczeniem przez rosyjskiego giganta zamówionego gazu - podał w poniedziałek dziennik gospodarczy "Handelsblatt", powołując się na rzecznika firmy.

Zmasowany rosyjski atak rakietowy na Ukrainie: Odessa bez wody, w obwodzie sumskim wyłączony prąd Wiadomości
Zmasowany rosyjski atak rakietowy na Ukrainie: Odessa bez wody, w obwodzie sumskim wyłączony prąd

Jeśli chodzi o bojkot głosowania w Sejmie nad projektem uchwały uznającej Rosję za państwo sponsorujące terroryzm, mogę powiedzieć tylko, że zdanie parlamentu wyraża się poprzez głosowanie, a nie poprzez brak udziału w nim - powiedział w poniedziałek rzecznik rządu Piotr Müller.

„Dziennikarze Onetu przekazali jej pieniądze za informacje, które mnie obciążą”. Były prezes Polskiego Związku Tenisowego odpowiada na zarzuty Wiadomości
„Dziennikarze Onetu przekazali jej pieniądze za informacje, które mnie obciążą”. Były prezes Polskiego Związku Tenisowego odpowiada na zarzuty

Były prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński opublikował na Facebooku obszerny wpis, w którym odniósł się do stawianych mu zarzutów dot. molestowania i napaści seksualnych. 

Lewandowski zawieszony. Odwołanie odrzucone Wiadomości
Lewandowski zawieszony. Odwołanie odrzucone

Dla Polaków mistrzostwa świata w Katarze już się zakończyły. Wszystko za sprawą przegranego meczu z Francją (1:3). Nasi piłkarze rozpoczęli pierwsze powroty do kraju. Okazuje się, że przed Robertem Lewandowskim najdłuższy odpoczynek, z racji tego, że komisja ligi podtrzymała karę trzech meczów wykluczenia.

Kaczyński przystał na debatę z Tuskiem. Podał konkretny warunek [WIDEO] Wiadomości
Kaczyński przystał na debatę z Tuskiem. Podał konkretny warunek [WIDEO]

Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że zgodzi się na wyborczą debatę z przewodniczącym PO Donaldem Tuskiem, jeżeli debata odbędzie się na uczciwych warunkach.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe