REKLAMA

[video] Gadowski: Cichaczem wyznaczono kolejny termin rozprawy z Ringier Axel Springer

- Jak państwo wiecie Ringier Axel Springer wytoczył mi proces o zniesławienie, o ochronę dóbr osobistych i pierwsza rozprawa się nie odbyła, ponieważ byliście państwo świadkami, jakby przestraszono się tak wielu świadków, więc cichaczem wyznaczono kolejny termin rozprawy. Zaskakując mnie, bo wracam 13 grudnia do Polski, a 17 grudnia o godzinie 10.30 w Warszawskim Sądzie Okręgowym rozpocznie się kolejna rozprawa Gadowski kontra Ringier Axel Springer, czyli szybko i z zaskoczenia chcą to zrobić. Ja stawię się oczywiście. Zobaczymy co z tego wyniknie - mówi z Iraku Witold Gadowski w kolejnym Komentarzu Tygodnia
 [video] Gadowski: Cichaczem wyznaczono kolejny termin rozprawy z Ringier Axel Springer
/ screen YouTube
Red. Gadowski porusza również trudną kwestię roli jaką odegrała Polska w obaleniu reżimu Saddama Husajna, oraz porusza kwestię prześladowań chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

- Widać polską pomoc w Iraku. Jest tutaj Pomoc Kościołowi w Potrzebie ks. Cisło. To widać, widoczni są Węgrzy ze swoją pomocą. Saddam Husajn, ten straszny dyktator postrzegany jest dziś przez chrześcijan, Kurdów, Arabów jako ktoś, przez kogo dobrze się tu żyło – mówi w cotygodniowym komentarzu Witold Gadowski.
Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura