REKLAMA

"Euro w 2024, ochrona LGBT" - zdaje się, że komentatorzy WP nie podzielają tego typu ideałów

- ada Krajowa Nowoczesnej zdecydowała o kształcie swojego minimum programowego dla Koalicji Europejskiej. Partia postuluje m.in. ochronę społeczności LGBT+, uproszczenie postępowań grantowych i wejście w ciągu 5 lat do strefy euro - czytamy w artykule Wirtualnej Polski w artykule "Jest decyzja partii. "Euro i LGBT+"
 "Euro w 2024, ochrona LGBT" - zdaje się, że komentatorzy WP nie podzielają tego typu ideałów
/ morguefile.com
Wydaje się jednak, że większość komentatorów nastawiona do tego typu postulatów krytycznie

Najpopularniejsze komentarze: 

endriu: Ależ mi postulaty...zamiast zwykłym ludziom pomóc żeby żyło się lepiej to się martwia o lgbt i euro...Tacy to za patrioci w tej opcji politycznej, na 100% na nich nie zaglosuje!!

DAREMNE TRUDY: Z takim programem wygracie na bank,Polacy o niczym innym nie marzą tylko o promocji LBGT,walucie euro ,która pogrąży gospodarkę i wywoła drożyzne,o molestowaniu dzieci genderem itd,itd....BOŻE CHROŃ POLSKĘ PRZED TAKIMI PRZEDSTAWICIELAMI W UE!

.J: Te POKOmony nie dostaną mojego głosu. Guzik mnie obchodzi ich wpływ na decyzje w UE. Jeśli ochrona dla LGTB to ja chcę ochrony dla osób hetero bo też czuję zagrożenie dla normalności. Nie chcę euro w Polsce bo będzie bieda jak na Słowacji. Klasa średnio zarabiająca powiększy strefę biedy.


Inne:

gorg: to zwykle fanaberie platfusiaste

fan: W tej " koalicji europejskiej " zabrakło programu badań kosmicznych oraz badań naukowych , by kury znosiły większe jaja.

pf: W du&ę wsadźcie sobie ro euro i promocję zboczeń. JUż pędzę na nich głosować.

internautka: Na nich oprocz nich samych nikt innyk nnie zagłosuje , oni nie sa ani pro Polscy, ani pro społeczni, ani proeuropejscy, prohgramu zadnego nie maja , plota jakies ogolniki zasłyszane w TVN 24r, i sami nie wiedza co one znacza. Do wyborów daleko a oni juz sie utopili


cyk

Źródło: WP.pl

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura