[WIDEO] Kontrowersyjny działacz KOD Arkadiusz Szczurek szefem komisji wyborczej na warszawskiej Woli

Dziś znowu jestem przewodniczącym OKW NR 283 – pisze w mediach społecznościowych Arkadiusz Szczurek, znany działacz Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP.
 [WIDEO] Kontrowersyjny działacz KOD Arkadiusz Szczurek szefem komisji wyborczej na warszawskiej Woli
TVP INFO
Znany działacz Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP Arkadiusz Szczurek jest przewodniczącym Obwodowej Komisji Wyborczej w lokalu przy ul. Zawiszy 13 na warszawskiej Woli – informuje portal tvp.info i publikuje nagranie.

Mężczyzna znany z prowokacji pochwalił się również swoim stanowiskiem na Twitterze, gdzie opublikował zdjęcie z podpisem: "Dziś znowu jestem przewodniczącym OKW NR 283". 

 
Kim jest Arkadiusz Szczurek?

"Szczurek został uznany winnym zakłócania porządku publicznego pod koniec lutego. Na Żoliborzu mężczyzna głośno odtwarzał fragmenty przemówień telewizyjnych. W tym celu używał sprzętu, który zainstalowano na samochodzie i przyczepie kempingowej. Sąd wymierzył mu karę grzywny – 200 zł, ponadto nałożył na niego obowiązek zapłaty 100 zł kosztów postępowania i 30 zł opłaty sądowej" – donosi serwis.

Portal tvp.info przypomina również, że Szczurek był jednym z kpiących pełniących wartę przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie.

/Twitter/tvp.info


Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: