„Chipy, które łączyły się z kosmosem”. Pracowała z Górniak i zdradziła czego boi się piosenkarka

„Mam parę anegdot do opowiedzenia”. Edyta Górniak była krytykowana za swoje teorie dotyczące pandemii koronawirusa, ale dziennikarka TVN Daria Ładocha zdradziła szczegóły współpracy z popularną piosenkarką i okazało się, że Górniak także osobliwie traktuje sprawę kart kredytowych. O sprawie poinformował portal cgm.pl.
Edyta Górniak „Chipy, które łączyły się z kosmosem”. Pracowała z Górniak i zdradziła czego boi się piosenkarka
Edyta Górniak
zrzut ekranu z serwisu YouTube / The Voice of Poland

„Pracowałam długo z Edytą, więc mam parę anegdot do opowiedzenia. Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta” – powiedziała Daria Ładocha w wywiadzie dla stand-upera Rafała Paczesia. Red. Ładocha podkreśliła jednak, iż z Edytą Górniak współpraca układała się bardzo dobrze.

„Z Edytą współpracowałam i miałyśmy mnóstwo żartobliwych sytuacji w trakcie współpracy. Według mnie ma ogromny dystans do życia i świata. Ja znam właśnie taką Edytę, jaką była w „Agencie” – żartobliwą i bardzo zdystansowaną. Ta anegdotka była jedną z wielu, która nam się przytrafiła, bo to był super czas” – podkreśliła dziennikarka.


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura