REKLAMA

"W Faktach Knapik cytował białoruską reżimową TV. To może niech TVN wyśle korespondenta. Reżim pomoże"

- W materiale Faktów TVN, red. Knapik cytował białoruską reżimową telewizję mówiącą o "obozie koncentracyjnym" odnośnie grupy imigrantów przy polskiej granicy. Może niech TVN wyśle korespondenta na Białoruś i od tamtej strony pokaże co i jak. Reżim na pewno pomoże - pisze nasz ekspert ds. wschodnich Grzegorz Kuczyński publikując screen z Faktów TVN.
Aleksandr Łukaszenka
Aleksandr Łukaszenka / Wikimedia Commons

- Na przykład red. Zaucha niech pojedzie. Tyle lat doświadczeń w Moskwie. A teraz przepychanki i próby legitymowania polskich żołnierzy i funkcjonariuszy na granicy...

- pisze Kuczyński

 

Skandaliczna wypowiedź Frasyniuka

- Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze powiedziawszy, słowo "żołnierz" jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach Polski poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha, wataha psów, która osaczyła biednych, słabych ludzi. Tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu - mówił Władysław Frasyniuk na antenie TVN24 przy braku reakcji prowadzącego red. Grzegorza Kajdanowicza. Zdarzenie wywołało powszechne oburzenie.

Jakby tego było mało prowadzący program Grzegorz Kajdanowicz wręcz domagał się ujawnienia tożsamości żołnierzy i funkcjonariuszy.

W końcu TVN24 pod presją przeprosiło za słowa, które padły na antenie stacji, choć uczyniło to nie na swoich głównych fanpejdżach, ale jednym z pomniejszych na Twitterze.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura