REKLAMA

Izrael: Czołowy antyszczepionkowy działacz zmarł na COVID-19. "Wolałbym umrzeć niż się zaszczepić"

Historię znanego w Izraelu antyszczepionkowca Haia Shouliana opisuje "Times of Izrael". Mężczyzna, który zasłynął z zaciekłej walki ze szczepieniami przeciwko Covid-19, sam zmarł z powodu tej choroby. Do samego końca w mediach społecznościowych wzywał swoich kolegów o podobnych poglądach do "dalszej walki".
Hai Shoulian Izrael: Czołowy antyszczepionkowy działacz zmarł na COVID-19.
Hai Shoulian / screen video Facebook

 

 

Znany przeciwnik szczepionek przeciwko koronawirusowi Hai Shoulian zmarł w poniedziałek, kilka dni po tym, jak został hospitalizowany z powodu złego stanu zdrowia po zakażeniu koronawirusem. Miał 57 lat.

W ostatnim poście opublikowanym na Facebooku Hai Shoulian sprzeciwia się szczepieniom i ograniczeniom dotyczącym walki z koronawirusem. Twierdzi także, iż policja próbowała go otruć i wzywał kolegów antyszczepionkowców do "dalszej walki". 

 

Sytuacja jest niezwykle krytyczna. Jestem niezdolny do mówienia lub odpowiadania ludziom. Nie mam tlenu i nie jestem w stanie się ustabilizować

- relacjonował stan swojego zdrowia w ostatnim poście. Dodał że wierzy, iż w ciągu 2-3 tygodni z "Bożą pomocą" wyjdzie z choroby. Skrytykował także rządowy system Zielonej Przepustki, który ogranicza wstęp do wielu miejsc i wydarzeń za wyjątkiem tych, którzy są zaszczepieni, wyleczeni z COVID, lub którzy przedstawiają negatywny wynik testu na koronawirusa.

 

To nie ma nic wspólnego z koronawirusem. Nie ma nic wspólnego ze szczepionkami. Ma to związek z przymusem. Walczcie dalej. Państwo prowadzi na nas zbrodnicze interesy

- napisał działacz. 

 

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura