„Haniebne”. Jacek Saryusz-Wolski odwołuje rozmowę w Radiu ZET

– Z przykrością muszę odwołać moją rozmowę na antenie ⁦Radia ZET w związku z haniebnym potraktowaniem przez stację pana posła ⁦Janusza Kowalskiego. - pisze Jacek Saryusz-Wolski
Jacek Saryusz-Wolski „Haniebne”. Jacek Saryusz-Wolski odwołuje rozmowę w Radiu ZET
Jacek Saryusz-Wolski / Screen YouTube

Do skandalicznej sytuacji doszło podczas porannego programu „7. Dzień Tygodnia” na antenie Radia ZET prowadzonego przez Andrzeja Stankiewicza. Polityk Solidarnej Polski został wyproszony przez prowadzącego program, a tuż po zakończeniu audycji w sieci pojawiły się notatki polityka opublikowane przez profil audycji, co spotkało się z powszechnym potępieniem.

Niedługo po zakończeniu programu na oficjalnym profilu audycji „7. Dzień Tygodnia” zostały opublikowane notatki, które przyniósł ze sobą polityk Solidarnej Polski i najwidoczniej zapomniał zabrać po kłótni z prowadzącym.

„Poseł Kowalski zapomniał ze studia notatek. Z takimi tezami przychodzi do programu @JKowalski_posel, żeby rozmawiać o ataku Putina na Ukrainę, ponad milionie uchodźców i zagrożeniach dla Polski” – czytamy na profilu audycji.

– Być dziennikarzem, zajumać gościowi prywatne notatki, a potem je opublikować – to trzeba mieć niezły tupet i być amoralnym szmaciarzem. Lajkować świadectwo tego upadku dziennikarskich obyczajów – to trzeba mieć niezłe szambo w głowie

– komentuje pisarz Jacek Piekara.

Z przykrością muszę odwołać moją rozmowę na antenie ⁦@RadioZET_NEWS
w związku z haniebnym potraktowaniem przez stację
Pana Posła ⁦@JKowalski_poselpic.twitter.com/YqsDxDskja


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe