Cezary Żak nie poczuwa się do winy? Bezczelny wpis aktora na Facebooku

Aktor znany m.in. z roli wójta w serialu „Ranczo” najwyraźniej nie poczuwa się do winy albo nie chce tego wyrazić. Zamiast przyznać się do błędu, wolał zamieścić w mediach społecznościowych wpis, który spowodował oburzenie polskich internautów.
Aktor Cezary Żak Cezary Żak nie poczuwa się do winy? Bezczelny wpis aktora na Facebooku
Aktor Cezary Żak / zrzut ekranu / YouTube / Daku Press

Cezary Żak razem ze swoją żoną, Katarzyną Żak, spędzał majówkę w swoim drewnianym domku na Mazurach, gdzie mógł podziwiać pobliskie jezioro i oddychać świeżym powietrzem. Zamiast jednak skorzystać z okazji na dotlenienie organizmu, wolał – jak donosi portal se.pl – wdychać opary ze swojego ogniska, w którym bynajmniej nie płonęło drewno. Zamiast niego znalazły się tam tak nietypowe materiały na opał, jak: folia, styropian i inne śmieci, co udokumentował portal, zamieszczając zdjęcia, na których widać aktora zanoszącego śmieci do ogniska. Wypalanie podobnych odpadów jest karalne, o czym aktora poinformował wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba.

Z aktorem próbowali skontaktować się dziennikarze „Super Expressu”, jednak ten nie pokusił się o komentarz do sprawy. Głos zabrał dopiero, kiedy w mediach pojawiły się publikacje ukazujące to szkodliwe dla polskiej przyrody zachowanie.

Cezary Żak nie posypał jednak głowy popiołem. Zamiast tego sparafrazował słowa Jezusa Chrystusa.

Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem

– napisał na Facebooku.

CZYTAJ TEŻ: Tusk przyłapany na kłamstwie? Jest dementi jego słów

CZYTAJ TEŻ: Maskarada w Mariupolu na 9 maja? Ukraińskie władze: Rosjanie chcą pokazywać cywili jako jeńców

Wiocha i tyle, jak nie spali na podwórku to wywiezie do lasu. Od razu widać kto to jest (pisownia oryginalna – przyp. red.)

– czytamy we wpisie pod komunikatem ze zdarzenia.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe