Cezary Żak nie poczuwa się do winy? Bezczelny wpis aktora na Facebooku

Aktor znany m.in. z roli wójta w serialu „Ranczo” najwyraźniej nie poczuwa się do winy albo nie chce tego wyrazić. Zamiast przyznać się do błędu, wolał zamieścić w mediach społecznościowych wpis, który spowodował oburzenie polskich internautów.
Aktor Cezary Żak Cezary Żak nie poczuwa się do winy? Bezczelny wpis aktora na Facebooku
Aktor Cezary Żak / zrzut ekranu / YouTube / Daku Press

Cezary Żak razem ze swoją żoną, Katarzyną Żak, spędzał majówkę w swoim drewnianym domku na Mazurach, gdzie mógł podziwiać pobliskie jezioro i oddychać świeżym powietrzem. Zamiast jednak skorzystać z okazji na dotlenienie organizmu, wolał – jak donosi portal se.pl – wdychać opary ze swojego ogniska, w którym bynajmniej nie płonęło drewno. Zamiast niego znalazły się tam tak nietypowe materiały na opał, jak: folia, styropian i inne śmieci, co udokumentował portal, zamieszczając zdjęcia, na których widać aktora zanoszącego śmieci do ogniska. Wypalanie podobnych odpadów jest karalne, o czym aktora poinformował wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba.

Z aktorem próbowali skontaktować się dziennikarze „Super Expressu”, jednak ten nie pokusił się o komentarz do sprawy. Głos zabrał dopiero, kiedy w mediach pojawiły się publikacje ukazujące to szkodliwe dla polskiej przyrody zachowanie.

Cezary Żak nie posypał jednak głowy popiołem. Zamiast tego sparafrazował słowa Jezusa Chrystusa.

Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem

– napisał na Facebooku.

CZYTAJ TEŻ: Tusk przyłapany na kłamstwie? Jest dementi jego słów

CZYTAJ TEŻ: Maskarada w Mariupolu na 9 maja? Ukraińskie władze: Rosjanie chcą pokazywać cywili jako jeńców

Wiocha i tyle, jak nie spali na podwórku to wywiezie do lasu. Od razu widać kto to jest (pisownia oryginalna – przyp. red.)

– czytamy we wpisie pod komunikatem ze zdarzenia.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Szokująca tragedia. Pięciolatek zastrzelił młodszego brata Wiadomości
Szokująca tragedia. Pięciolatek zastrzelił młodszego brata

Policja poinformowała w czwartek, że w Lafayette, w stanie Indiana, 16-miesięcznego chłopca zastrzelił jego pięcioletni brat. W mieszkaniu miał dostęp do broni.

„Nie ma szans, żeby zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035 r. wszedł w życie” Wiadomości
„Nie ma szans, żeby zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035 r. wszedł w życie”

– Realizacja rozporządzenia Komisji Europejskiej zakazującego produkcji i rejestracji nowych samochodów spalinowych jest niemożliwa; nie bierze ono pod uwagę rzeczywistości – mówi w rozmowie z PAP eurodeputowana PiS Anna Zalewska, członek Komisji Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności (ENVI) Parlamentu Europejskiego.

Waldemar Krysiak: Kiedy uznamy aktywistów gender za terrorystów? Wiadomości
Waldemar Krysiak: Kiedy uznamy aktywistów gender za terrorystów?

Okaleczają dzieci, atakują rządowe budynki, blokują naukowe wykłady. W ostatnich dniach zabili sześcioro chrześcijan, w tym trójkę dzieci. Czy czas uznać aktywistów gender za terrorystów?

Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Książki tunelowe. Wirtualna rzeczywistość z 1830 roku [WIDEO] Wiadomości
Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Książki tunelowe. Wirtualna rzeczywistość z 1830 roku [WIDEO]

Wirtualna rzeczywistość z 1830 roku! Książki tunelowe to tomy składające się z kilku stron połączonych ze sobą złożonymi kartkami papieru umieszczonymi po obu stronach, co po rozłożeniu nadaje im wygląd przypominający akordeon.

„Rosja stara się uzyskać dodatkowe dostawy broni z Korei Płn.” Wiadomości
„Rosja stara się uzyskać dodatkowe dostawy broni z Korei Płn.”

– Mamy informacje o staraniach ze strony Rosji w sprawie dodatkowych dostaw broni i amunicji z Korei Północnej m.in. w zamian za żywność – powiedział w czwartek rzecznik amerykańskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego (NSC) John Kirby. Ministerstwo skarbu (finansów) USA objęło sankcjami obywatela Słowacji, który miał pośredniczyć w transakcji.

Nie żyje prof. Paweł Śpiewak Wiadomości
Nie żyje prof. Paweł Śpiewak

Jak poinformował portal Onet.pl, zmarł znany socjog i historyk prof. Paweł Śpiewak. Informacje o jego śmierci w rozmowie z portalem potwierdził jego syn, Jan Śpiewak.

Elon Musk wśród setek ekspertów apelujących o zawieszenie prac nad sztuczną inteligencją. „Zagrożenie dla ludzkości” Wiadomości
Elon Musk wśród setek ekspertów apelujących o zawieszenie prac nad sztuczną inteligencją. „Zagrożenie dla ludzkości”

Ponad tysiąc biznesmenów, inwestorów, ekspertów, a wśród nich takie postacie jak Elon Musk czy współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak apelują o zawieszenie prac nad potężnymi systemami sztucznej inteligencji w obawie przed zagrożeniem dla ludzkości.

Mężczyzna poszukiwany ws. dwóch zabójstw sam zgłosił się na policję Wiadomości
Mężczyzna poszukiwany ws. dwóch zabójstw sam zgłosił się na policję

24-latek poszukiwany ws. dwóch zabójstw w czwartek wieczorem zgłosił się do komendy policji w Międzychodzie – powiedziała PAP Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Mężczyzna był poszukiwany od środy.

[WIDEO] „Marginesy społeczne”. Burza po wypowiedzi byłego ministra PO Wiadomości
[WIDEO] „Marginesy społeczne”. Burza po wypowiedzi byłego ministra PO

– To jest to rozdawnictwo, to jest tworzenie tych marginesów społecznych, w których się PiS wyspecjalizował – mówił w programie „Graffiti” na antenie Polsat News poseł Platformy Obywatelskiej Bartłomiej Sienkiewicz.

Aresztowanie dziennikarza WSJ w Rosji. Jest reakcja Białego Domu Wiadomości
Aresztowanie dziennikarza "WSJ" w Rosji. Jest reakcja Białego Domu

Nękanie amerykańskich obywateli przez rosyjskie władze jest absolutnie nie do przyjęcia - oznajmił w czwartek rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego (NSC) John Kirby, potępiając aresztowanie korespondenta "Wall Street Journal" Evana Gershkovicha. Sekretarz stanu Antony Blinken ponowił swoje ostrzeżenie o niebezpieczeństwach przebywania w Rosji dla obywateli USA.

Emerytury
Stażowe