Katastrofa awionetki na Śląsku. Nie żyje płk Marek Gładysz

„Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci naszego kolegi – płk rez. Marka Gładysza. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim. To wielka strata. Cześć jego pamięci” – przekazał facebookowy profil Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints.
 Katastrofa awionetki na Śląsku. Nie żyje płk Marek Gładysz
/ fot. Pixabay

Według informacji przekazanych przez serwis kłobucka.pl w katastrofie lotniczej w Rębielicach Królewskich zginął pułkownik rezerwy Marek Gładysz, a także jego pasażerka. Według informacji „Super Expressu” z wojskowym leciała jego matka.

Z relacji naocznego świadka wynika, że samolot leciał nad lasem. Niewykluczone, że pilot próbował wylądować, jednak zahaczył skrzydłem o ziemię. Kilkadziesiąt metrów dalej doszło do katastrofy” – pisze se.pl.

– Oficjalne potwierdzenie tożsamości osób, które zginęły w katastrofie, będzie możliwe dopiero po sekcji zwłok – przekazała mł. asp. Marlena Wiśniewska z KPP w Kłobucku, jednakże facebookowy profil Fundacji Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints, w której działał Gładysz, potwierdził, że to właśnie on zginął w katastrofie.

„Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci naszego kolegi – płk rez. Marka Gładysza. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim. To wielka strata. Cześć jego pamięci” – napisano.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe