"Przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek". Matka dziewczyny zabrała głos

Archiwum X – Małopolski Wydział Zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginionej Iwony Wieczorek, dotarło do nowych faktów, które mogą być przełomem – poinformował ostatnio "Fakt". Tymczasem doniesienia tabloidu o rzekomym przełomie skomentowała matka zaginionej.
/ / Facebook

Co się stało z Iwoną Wieczorek? W zeszłym tygodniu Fakt ustalił nieoficjalnie, że śledczy znają odpowiedzi na to pytanie i ogłoszą przełom w sprawie. Jak mogliśmy przeczytać najnowsze ustalenia śledczych mają rangę takich, „których nikt się nie spodziewał”.

Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że śledczy o swoich ustaleniach powiadomili już bliskich zaginionej 12 lat temu gdańszczanki

- informował wówczas "Fakt". 

CZYTAJ WIĘCEJ: „Śledczy powiadomili już bliskich”. Nowe informacje ws. zaginięcia Iwony Wieczorek 

Matka zaginionej zabrała głos

- To kompletna bzdura. Nic nie wiem na ten temat. Nie potwierdzam tego. Nie mam do powiedzenia w tej sprawie niczego nowego

- powiedziała matka Iwony Wieczorek portalowi zawszepomorze.pl.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. 19-latka była na imprezie w sopockim klubie. Później ślad po niej zaginął.

Po raz ostatni została zarejestrowana przez kamery przy wejściu nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie i od tego czasu ślad po niej zaginął. Nadal nie podano oficjalnych wyników śledztwa ani nie odnaleziono ciała dziewczyny.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe