Burza na Krupówkach. Aktorka "M jak miłość" zamieściła nagranie
Hanna Turnau, która w serialu gra rolę Sylwii udała się do Zakopanego, by nagrać krótki filmik dla swoich fanów. Nie spodziewała się jednak tego, co ją tam spotka. W pewnej chwili podszedł do niej mężczyzna przebrany za białego misia. Był wyjątkowo natrętny i domagał się opłaty za rzekomo wykonaną "usługę". Nie zamierzał odpuszczać i nie przyjmował żadnej odmowy.
Burza na Krupówkach
Mężczyzna przebrany za białego misia usilnie próbował towarzyszyć aktorce. "Halo! To nie ma tak! Chcecie, to sobie zapłacić 10 zł i potem to nie ma sprawy" - mówił stanowczo.
Turnau próbowała wyjaśniać, że wszedł w kadr, a w miejscu tym trwają obecnie nagrania. Tłumaczenia jednak na nic się zdały. Miś domagał się uiszczenia opłaty za jego obecność.
- Obojętnie, czy nagrywasz, czy cokolwiek, to my tutaj stoimy. Chcesz, proszę bardzo, to zapłać nam - dodawał nieustępliwie.
Misiem zainteresowała się straż miejska
Aktorka nie kryła frustracji. Na miejsce wezwano strażników miejskich, którzy ustalili, że biały miś nie miał zezwolenia od burmistrza, które pozwalałoby mu na prowadzenie tego rodzaju działalności na Krupówkach. Został więc ukarany mandatem za nielegalne pobieranie opłat. Wielu internautów potępiło jego zachowanie, znaleźli się również i tacy, którzy stanęli w jego obronie.
O czym jest serial "M jak miłość"?
Serial "M jak miłość" jest polskim serialem obyczajowym, emitowanym na antenie TVP2 od 2000 roku. Opowiada o losach rodziny Mostowiaków, mieszkających w Grabinie oraz ich przyjaciół i znajomych.
Głównym motywem serialu jest miłość, ale poruszane są również inne ważne tematy, takie jak rodzina, przyjaźń, zdrada, śmierć, choroba, czy problemy z prawem. "M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali, a jego oglądalność sięga kilku milionów widzów. Produkcja przyciągnęła rekordową widownię w 2005 roku. Było to aż 12,5 mln widzów. Twórcy serialu zostali kilkukrotnie nagrodzeni m.in. Telekamerą „TeleTygodnia” oraz Złotą i Platynową Telekamerą.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemiecki przemysł za użeglowieniem Odry
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sąsiad Polski rozmawia z Rosją. „Przykład zrównoważonej i suwerennej polityki”