Jak walczyć z bezpodnością? Bezpłatna konferencja „Droga do spełnienia”

23 czerwca w Sopocie odbędzie się bezpłatna konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z płodnością człowieka. Podczas wydarzenia obecni będą renomowani eksperci. Projekt jest realizowany w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.
 Jak walczyć z bezpodnością? Bezpłatna konferencja „Droga do spełnienia”
/ pixabay.com
Harmonogram konferencji*:
9:00 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 – 10:10 Rozpoczęcie konferencji
10:10 – 11:00 Immunologiczne spojrzenie na niepłodność - Dr n.med. Aleksandra Kicińska
11:00 – 12:00 Kompleksowa i rzetelna diagnostyka oraz leczenie niepłodności kobiecej -
Dr n.med. Aleksandra Kicińska
12:00 – 12:10 przerwa kawowa
12:10 – 13:10 Kompleksowa i rzetelna diagnostyka oraz leczenie niepłodności męskiej –
Dr n.med. Radosław Maksym
13:10 - 14:00 - Ja sprawić, by życie intymne w trakcie starań o dziecko smakowało?
14:00 - 14:45 - przerwa obiadowa
14:45 - 15:30 - Rodzice po stracie dziecka - jak pomóc by dać nadzieję?- dr Ewa Ślizień-Kuczapska
15:30 - 16:15 - Dieta wspierająca płodność – mgr Małgorzata Cegiełkowska
16:15 - 17:00 - Od rozpaczy niepłodności do spełnionego życia – mgr Justyna Kuczmierowska
17:00 – 17:45 – Codzienne nawyki które mogą osłabić płodność – lek. Aleksandra Mędza
17:45 – 18:30 – Fizjoterapia dna miednicy - mgr Ludwika Ukleja
18:30 – zakończenie konferencji
*harmonogram może ulec zmianie

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę internetową www.drogadospelnienia.pl

Więcej informacji można uzyskać również na profilu facebook Fundacji: https://www.facebook.com/fundacjaactionlife/

Czym jest niepłodność i jak ją rozpoznać?

Według danych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego problem z płodnością dotyka blisko 1,5 miliona polskich par. Oznacza to, że na 100 par, które mogą zostać rodzicami, aż 15 z nich doświadcza niepłodności.
Niepłodność to niemożność zajścia w ciążę, mimo regularnego współżycia bez stosowania środków antykoncepcyjnych utrzymywanego przez 12 miesięcy. Problem niepłodności może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn, dlatego bardzo ważna jest rzetelna diagnostyka oraz podjęcie odpowiedniego sposobu leczenia.

Jak radzić sobie z niepłodnością?

Temat niepłodności jest niezwykle trudny i nie da się uniknąć stresu z tym związanego.
Aby go zminimalizować, warto szukać wsparcia wśród bliskich. Pomocą służą też organizacje i specjaliści poświęcający swoją uwagę właśnie tej tematyce. Bezpłatne warsztaty są doskonałą okazją do rozmowy z ekspertami, którzy korzystając ze swojej wiedzy
i doświadczenia podpowiedzą, w jaki sposób radzić sobie z problemem niepłodności.

Należy pamiętać, że niepłodność nie oznacza bezpłodności. Bezpłodność to nieodwracalna, trwała niemożność posiadania potomstwa. Przyczyną bezpłodności u kobiet może być na przykład zahamowanie procesu jajeczkowania, czy usunięcie macicy w wyniku operacji. U mężczyzn jest to między innymi uszkodzenie nasieniowodów, utrata obu jąder lub efekt uboczny przebytych chorób zakaźnych (np. świnka). Niepłodność nie jest utrata szansy na posiadanie potomstwa, to doświadczenie kłopotów z płodnością. Zmiana myślenia o sobie ma duże znaczenie podczas leczenia.

Eksperci: 

Dr n.med. Aleksandra Kicińska – Specjalista chorób wewnętrznych , specjalizantka Immunologii Klinicznej, Instruktor Metod Rozpoznawania Płodności – certyfikat Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Medical Consultant Natural Family Planning- certyfikat Amerykańskieh Akademii Płodności. Kierownik dydaktyczny przedmiotu Metody Rozpoznawania Płodności w Katedrze i Zakładzie Fizjologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Twórca Interdyscyplinarnego Modelu Leczenia Niepłodności w oparciu o indywidualne obserwacje biowskaźników płodności pacjentki. Wieloletni kierownik poradni zdrowia prokreacyjnego. Obecnie lekarz rezydent w Klinice Chorób Wewnętrznych, Tkanki łącznej, Geriatrii z Oddziałem Immunologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Prezes Fundacji InVivo  i Ośrodka Medycyny NaturalnejProkreacji w Gdańsku. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Doktoryzowała się na podstawie badań naukowych dotyczących wpływu różnych czynników na rodzaj odpowiedzi zapalnej i immunologicznej organizmu ludzkiego. Jest autorką publikacji medycznych z zakresu chorób wewnętrznych i dietetyki. Od wielu lat prowadzi akcje edukacyjno-informacyjne na temat płodności i zaburzeń cyklu miesięcznego. Wykładowca uczelni wyższych: GUMed, Ateneum, UKSW oraz UMK w Toruniu.

Dr n.med. Radosław Maksym - Specjalizację z Położnictwa i Ginekologii odbył w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawa. Specjalizację i tytuł Clinical Andrologist, Europejskiej Akademii Andrologii uzyskał szkoląc się w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz zdając egzamin europejski EAA w Rotterdamie. Stopień naukowy dr. n. med. uzyskał w elitarnej Szkole Medycyny Molekularnej, Centrum Biostruktury, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na podstawie pracy o etiopatogenezie endometriozy - praca obroniona z wyróżnieniem, realizowana w trakcie projektu Międzynarodowych Studiów Doktoranckich w CRNS we Francji. Ukończył II Wydział Lekarski z oddziałem nauczania w języku angielskim, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

dr Ewa Ślizień-Kuczapska - Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarz, specjalista położnik ginekolog. Od 24 lat pracuje w szpitalu św. Zofii (Obecnie Centrum Medyczne „ żelazna”). Prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, instruktor metod rozpoznawania płodności oraz NFP Medical Consultant po kursie NaProTECHNOLOGY w Omaha. W-ce Prezydent Europejskiego Instytutu Wychowania Prorodzinnego (IEEF) organizacji skupiającej europejskie stowarzyszenia NPR. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie oraz Centrum Nauk o Laktacji. Konsultant Ministerstwa Zdrowia ds. promocji i troski o zdrowe prokreacyjne Polek i Polaków na lata 2016-2020. Zajmuje się zawodowo diagnostyką i leczeniem zaburzeń płodności małżeńskiej oraz promocją troski o zdrowie prokreacyjne poprzez organizacje kursów i konferencji z cyklu „Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego” (www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl) i fakultetów dla studentów WUM www.fakultetmrp.wum.edu.pl

mgr Małgorzata Cegiełkowska - Magister psychologii. Psychologię kliniczną ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społeczenej w Warszawie. Doradca Żywieniowy w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Jestem lekarzem weterynarii. Ukończony Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
mgr Justyna Kuczmierowska - Psycholog i psychoterapeutka specjalizująca się w tematyce niepłodności (UW, Synapsis); założycielka Fundacji Instytut Nadziei, której celem statutowym jest wspieranie osób zmagających się z niepłodnością, rozpowszechnianie wiedzy na temat źródeł i konsekwencji niepłodności; współautorka książki pt. „Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku” (Znak, 2015). Prywatnie żona, mama długo wyczekiwanej dwójki dzieci, fotografka, czerpiąca radość z dobrze przeżytego czasu.
lek. Aleksandra Mędza - lekarz, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, nauczyciel Metody Objawowo-Termicznej Podwójnego Sprawdzania (tzw. „metody angielskiej) oraz instruktor Modelu Creightona. W trakcie studiów inicjatorka i przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego „Fizjologia Płodności” przy Katedrze i Zakładzie Fizjologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Współtwórca i Przewodnicząca Rady Fundacji Naprocentrum w Gdańsku www.naprocentrum.pl

mgr Ludwika Ukleja – Fizjoterapeuta, Fizjoterapeuta uroginekologiczny, Instruktor Modelu Creighton, Nauczyciel Metody Objawowo-Termicznej Podwójnego Sprawdzania tzw. "Metody Angielskiej".
 
 
Fundacja Action-Life wspiera inicjatywy rozwojowe, prospołeczne i sportowe. Realizuje projekt „Droga do spełnienia” finansowany z Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Podmiot realizował liczne inicjatywy promujące aktywny tryb życia, aktywność społeczną oraz wolontariat. Od 2014 roku Fundacja jest organizatorem największego wolontariatu sportowego w Polsce podczas Orlen Warsaw Marathon. Swoimi działaniami wspiera lokalne samorządy, NGO’sy, Ministerstwa.

„Droga do spełnienia” to projekt mający na celu edukację zdrowotną, szczególnie w zakresie zdrowia prokreacyjnego. W ramach tej inicjatywy organizowane są warsztaty, webinary oraz konferencje, skierowane do osób zmagających się z problemem niepłodności. Zapisy na poszczególne wydarzenia, prowadzone są na stronie www.drogadospelnienia.pl
 

 

POLECANE
Morderstwo na kampusie UW. Są nowe informacje Wiadomości
Morderstwo na kampusie UW. Są nowe informacje

Jak podaje warszawska Prokuratura Okręgowa, sekcja zwłok zamordowanej kobiety na Uniwersytecie Warszawskim trwała siedem godzin.

Zamieszanie z losowaniem przed debatą w TVP. Stanowski zdradził kulisy z ostatniej chwili
Zamieszanie z losowaniem przed debatą w TVP. Stanowski zdradził kulisy

W poniedziałek odbędzie się ostatnia przed I turą debata prezydencka. Burzę w sieci wywołało losowanie kolejności wypowiedzi. Krzysztof Stanowski zabrał głos w tej sprawie.

Rozmowy Rosja–Ukraina. Do Turcji może udać się Donald Trump Wiadomości
Rozmowy Rosja–Ukraina. Do Turcji może udać się Donald Trump

Prezydent USA Donald Trump zastanawia się nad wylotem do Turcji. Może wziąć udział w rozmowach między Rosją i Ukrainą.

To będzie ciekawy tydzień. Nowy sondaż prezydencki z ostatniej chwili
"To będzie ciekawy tydzień". Nowy sondaż prezydencki

Pracownia OGB Pro opublikowała we wtorek nowy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski oraz Karol Nawrocki coraz bardziej odstają od reszty stawki. Szef pracowni zwraca uwagę na jeden szczegół.

Stanowski ujawnił słabość Trzaskowskiego. Było to czuć z ostatniej chwili
Stanowski ujawnił słabość Trzaskowskiego. "Było to czuć"

– Ze wszystkich kandydatów to właśnie Rafał Trzaskowski tworzy zdecydowanie największą barierę i jest najsłabszy w small talku – uważa Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero.

Bruksela blokuje rozbudowę czeskiej elektrowni jądrowej? Głos zabrał rzecznik KE Wiadomości
Bruksela blokuje rozbudowę czeskiej elektrowni jądrowej? Głos zabrał rzecznik KE

Komisja Europejska ma zastrzeżenia dotyczące rozbudowy czeskiej elektrowni jądrowej. Wcześniej skargę do KE złożyła francuska firma EDF.

Globalne ocieplenie? Na Antarktydzie w latach 2021–2023 przybyło 110 mld ton lodu Wiadomości
Globalne ocieplenie? Na Antarktydzie w latach 2021–2023 przybyło 110 mld ton lodu

Według chińskich naukowców na Antarktydzie w latach 2021–2023 przybyło 110 mld ton lodu. Miało to spowolnić wzrost poziomu mórz o prawie 15 proc.

Belgia kupi od Polski do 300 zestawów Piorun z ostatniej chwili
Belgia kupi od Polski do 300 zestawów Piorun

12 maja br. w Skarżysku-Kamiennej szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz spotkał się z Theo Franckenem, ministrem obrony Belgii. Szefowie resortów obrony Polski i Belgii podpisali list intencyjny o współpracy wojskowej. Belgia ma zakupić między 200 a 300 zestawów przeciwlotniczych Piorun.

Brytyjski Daily Mail zdecydował. Polskie miasto pierwsze w rankingu z ostatniej chwili
Brytyjski Daily Mail zdecydował. Polskie miasto pierwsze w rankingu

Polskie miasta to najlepsze city-breaki dla Brytyjczyków. Poznań został liderem rankingu Daily Mail.

Tłum Wojowników Maryi wypełnił archikatedrę w Szczecinie Wiadomości
Tłum Wojowników Maryi wypełnił archikatedrę w Szczecinie

Ogólnopolskie Spotkanie Wojowników Maryi w Szczecinie. Kapłani i Wojownicy odnowili w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu śluby jasnogórskie.

REKLAMA

Jak walczyć z bezpodnością? Bezpłatna konferencja „Droga do spełnienia”

23 czerwca w Sopocie odbędzie się bezpłatna konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z płodnością człowieka. Podczas wydarzenia obecni będą renomowani eksperci. Projekt jest realizowany w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.
 Jak walczyć z bezpodnością? Bezpłatna konferencja „Droga do spełnienia”
/ pixabay.com
Harmonogram konferencji*:
9:00 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 – 10:10 Rozpoczęcie konferencji
10:10 – 11:00 Immunologiczne spojrzenie na niepłodność - Dr n.med. Aleksandra Kicińska
11:00 – 12:00 Kompleksowa i rzetelna diagnostyka oraz leczenie niepłodności kobiecej -
Dr n.med. Aleksandra Kicińska
12:00 – 12:10 przerwa kawowa
12:10 – 13:10 Kompleksowa i rzetelna diagnostyka oraz leczenie niepłodności męskiej –
Dr n.med. Radosław Maksym
13:10 - 14:00 - Ja sprawić, by życie intymne w trakcie starań o dziecko smakowało?
14:00 - 14:45 - przerwa obiadowa
14:45 - 15:30 - Rodzice po stracie dziecka - jak pomóc by dać nadzieję?- dr Ewa Ślizień-Kuczapska
15:30 - 16:15 - Dieta wspierająca płodność – mgr Małgorzata Cegiełkowska
16:15 - 17:00 - Od rozpaczy niepłodności do spełnionego życia – mgr Justyna Kuczmierowska
17:00 – 17:45 – Codzienne nawyki które mogą osłabić płodność – lek. Aleksandra Mędza
17:45 – 18:30 – Fizjoterapia dna miednicy - mgr Ludwika Ukleja
18:30 – zakończenie konferencji
*harmonogram może ulec zmianie

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę internetową www.drogadospelnienia.pl

Więcej informacji można uzyskać również na profilu facebook Fundacji: https://www.facebook.com/fundacjaactionlife/

Czym jest niepłodność i jak ją rozpoznać?

Według danych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego problem z płodnością dotyka blisko 1,5 miliona polskich par. Oznacza to, że na 100 par, które mogą zostać rodzicami, aż 15 z nich doświadcza niepłodności.
Niepłodność to niemożność zajścia w ciążę, mimo regularnego współżycia bez stosowania środków antykoncepcyjnych utrzymywanego przez 12 miesięcy. Problem niepłodności może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn, dlatego bardzo ważna jest rzetelna diagnostyka oraz podjęcie odpowiedniego sposobu leczenia.

Jak radzić sobie z niepłodnością?

Temat niepłodności jest niezwykle trudny i nie da się uniknąć stresu z tym związanego.
Aby go zminimalizować, warto szukać wsparcia wśród bliskich. Pomocą służą też organizacje i specjaliści poświęcający swoją uwagę właśnie tej tematyce. Bezpłatne warsztaty są doskonałą okazją do rozmowy z ekspertami, którzy korzystając ze swojej wiedzy
i doświadczenia podpowiedzą, w jaki sposób radzić sobie z problemem niepłodności.

Należy pamiętać, że niepłodność nie oznacza bezpłodności. Bezpłodność to nieodwracalna, trwała niemożność posiadania potomstwa. Przyczyną bezpłodności u kobiet może być na przykład zahamowanie procesu jajeczkowania, czy usunięcie macicy w wyniku operacji. U mężczyzn jest to między innymi uszkodzenie nasieniowodów, utrata obu jąder lub efekt uboczny przebytych chorób zakaźnych (np. świnka). Niepłodność nie jest utrata szansy na posiadanie potomstwa, to doświadczenie kłopotów z płodnością. Zmiana myślenia o sobie ma duże znaczenie podczas leczenia.

Eksperci: 

Dr n.med. Aleksandra Kicińska – Specjalista chorób wewnętrznych , specjalizantka Immunologii Klinicznej, Instruktor Metod Rozpoznawania Płodności – certyfikat Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Medical Consultant Natural Family Planning- certyfikat Amerykańskieh Akademii Płodności. Kierownik dydaktyczny przedmiotu Metody Rozpoznawania Płodności w Katedrze i Zakładzie Fizjologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Twórca Interdyscyplinarnego Modelu Leczenia Niepłodności w oparciu o indywidualne obserwacje biowskaźników płodności pacjentki. Wieloletni kierownik poradni zdrowia prokreacyjnego. Obecnie lekarz rezydent w Klinice Chorób Wewnętrznych, Tkanki łącznej, Geriatrii z Oddziałem Immunologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Prezes Fundacji InVivo  i Ośrodka Medycyny NaturalnejProkreacji w Gdańsku. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Doktoryzowała się na podstawie badań naukowych dotyczących wpływu różnych czynników na rodzaj odpowiedzi zapalnej i immunologicznej organizmu ludzkiego. Jest autorką publikacji medycznych z zakresu chorób wewnętrznych i dietetyki. Od wielu lat prowadzi akcje edukacyjno-informacyjne na temat płodności i zaburzeń cyklu miesięcznego. Wykładowca uczelni wyższych: GUMed, Ateneum, UKSW oraz UMK w Toruniu.

Dr n.med. Radosław Maksym - Specjalizację z Położnictwa i Ginekologii odbył w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawa. Specjalizację i tytuł Clinical Andrologist, Europejskiej Akademii Andrologii uzyskał szkoląc się w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz zdając egzamin europejski EAA w Rotterdamie. Stopień naukowy dr. n. med. uzyskał w elitarnej Szkole Medycyny Molekularnej, Centrum Biostruktury, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na podstawie pracy o etiopatogenezie endometriozy - praca obroniona z wyróżnieniem, realizowana w trakcie projektu Międzynarodowych Studiów Doktoranckich w CRNS we Francji. Ukończył II Wydział Lekarski z oddziałem nauczania w języku angielskim, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

dr Ewa Ślizień-Kuczapska - Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarz, specjalista położnik ginekolog. Od 24 lat pracuje w szpitalu św. Zofii (Obecnie Centrum Medyczne „ żelazna”). Prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, instruktor metod rozpoznawania płodności oraz NFP Medical Consultant po kursie NaProTECHNOLOGY w Omaha. W-ce Prezydent Europejskiego Instytutu Wychowania Prorodzinnego (IEEF) organizacji skupiającej europejskie stowarzyszenia NPR. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie oraz Centrum Nauk o Laktacji. Konsultant Ministerstwa Zdrowia ds. promocji i troski o zdrowe prokreacyjne Polek i Polaków na lata 2016-2020. Zajmuje się zawodowo diagnostyką i leczeniem zaburzeń płodności małżeńskiej oraz promocją troski o zdrowie prokreacyjne poprzez organizacje kursów i konferencji z cyklu „Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego” (www.zdrowie-prokreacyjne.wum.edu.pl) i fakultetów dla studentów WUM www.fakultetmrp.wum.edu.pl

mgr Małgorzata Cegiełkowska - Magister psychologii. Psychologię kliniczną ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społeczenej w Warszawie. Doradca Żywieniowy w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie. Jestem lekarzem weterynarii. Ukończony Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
mgr Justyna Kuczmierowska - Psycholog i psychoterapeutka specjalizująca się w tematyce niepłodności (UW, Synapsis); założycielka Fundacji Instytut Nadziei, której celem statutowym jest wspieranie osób zmagających się z niepłodnością, rozpowszechnianie wiedzy na temat źródeł i konsekwencji niepłodności; współautorka książki pt. „Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku” (Znak, 2015). Prywatnie żona, mama długo wyczekiwanej dwójki dzieci, fotografka, czerpiąca radość z dobrze przeżytego czasu.
lek. Aleksandra Mędza - lekarz, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, nauczyciel Metody Objawowo-Termicznej Podwójnego Sprawdzania (tzw. „metody angielskiej) oraz instruktor Modelu Creightona. W trakcie studiów inicjatorka i przewodnicząca Studenckiego Koła Naukowego „Fizjologia Płodności” przy Katedrze i Zakładzie Fizjologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Współtwórca i Przewodnicząca Rady Fundacji Naprocentrum w Gdańsku www.naprocentrum.pl

mgr Ludwika Ukleja – Fizjoterapeuta, Fizjoterapeuta uroginekologiczny, Instruktor Modelu Creighton, Nauczyciel Metody Objawowo-Termicznej Podwójnego Sprawdzania tzw. "Metody Angielskiej".
 
 
Fundacja Action-Life wspiera inicjatywy rozwojowe, prospołeczne i sportowe. Realizuje projekt „Droga do spełnienia” finansowany z Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Podmiot realizował liczne inicjatywy promujące aktywny tryb życia, aktywność społeczną oraz wolontariat. Od 2014 roku Fundacja jest organizatorem największego wolontariatu sportowego w Polsce podczas Orlen Warsaw Marathon. Swoimi działaniami wspiera lokalne samorządy, NGO’sy, Ministerstwa.

„Droga do spełnienia” to projekt mający na celu edukację zdrowotną, szczególnie w zakresie zdrowia prokreacyjnego. W ramach tej inicjatywy organizowane są warsztaty, webinary oraz konferencje, skierowane do osób zmagających się z problemem niepłodności. Zapisy na poszczególne wydarzenia, prowadzone są na stronie www.drogadospelnienia.pl
 


 

Polecane
Emerytury
Stażowe