Ponad 16 tys. szkół i przedszkoli chce wspólnie zaśpiewać hymn 11 listopada

Ponad 16 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych zgłosiło chęć udziału w akcji „Rekord dla Niepodległej” i odśpiewania wspólnie 9 listopada o godzinie 11.11 hymnu narodowego – informuje MEN.
 Ponad 16 tys. szkół i przedszkoli chce wspólnie zaśpiewać hymn 11 listopada
/ Źródło: screen YouTube
Szkoły, które chcą włączyć się do akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej, powinny 9 listopada 2018 r. (w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości) o symbolicznej godzinie 11.11 zorganizować wspólne śpiewanie czterech zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”.  

Warunkiem uczestniczenia w akcji jest przesłanie przez dyrektora danego przedszkola, szkoły lub placówki oświatowej ankiety zgłoszeniowej widocznej w strefie dla zalogowanych w Systemie Informacji Oświatowej - SIO (zakładka „Ankieta”). Można to zrobić do 8 listopada do godz. 12.00.

W zgłoszeniu powinny znaleźć się następujące informacje: nazwa i typ przedszkola/szkoły/ placówki oświatowej oraz szacowana liczba uczniów i nauczycieli biorących udział w akcji. MEN prosi także o zapoznanie się klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych przez ORPEG [link do http://www.orpeg.pl/index.php/rodo]

Źródło: men.gov.pl

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe