Wielkopolskie: Pożar schroniska dla zwierząt, nie żyją psy. Fundacja apeluje o pomoc

W schronisku fundacji „Przytuliska u Wandy” w Przyborówku (woj. wielkopolskie) doszło do eksplozji piecyka. Schronisko zajęło się ogniem, a zwierzęta, które w nim mieszkały poniosły straszliwą śmierć. 
 Wielkopolskie: Pożar schroniska dla zwierząt, nie żyją psy. Fundacja apeluje o pomoc
/ pixabay.com/Katja

Za pośrednictwem strony internetowej www.przytuliskauwandy.pl można wspomóc fundację materialnie oraz finansowo. Pomysłodawczynią projektu "Przytuliska u Wandy" jest Wanda Jerzyk. 

Według informacji „Gazety Wyborczej” w nocy z 1 na 2 grudnia doszło do silnej eksplozji, której przyczyną była prawdopodobnie awaria piecyka. Ogień szybko rozprzestrzenił się na teren schroniska. W akcji gaśniczej brały udział dwie jednostki strażaków z pobliskich Szamotuł. 
 

W związku z tragedią, która dotknęła nas w nocy 1.12, Schronisko w Przyborówku zostaje zamknięte do odwołania. (Nie dotyczy przyjęć zwierząt, adopcji, zbiórek karmy). Dziękujemy za wszelkie słowa wsparcia


– czytamy na stronie przytuliskauwandy.pl

– Z soboty na niedzielę w schronisku w Przyborowku k. Szamotuł wybuchł pożar w wyniku tego zdarzenia spłonęła przyczepa kempingowa, która służyła za pomieszczenie socjalne. W wyniku zdarzenia ucierpiały 3 psiaki– pisze na Facebooku Amanda Powałowska, zachęcając przy tym do wsparcia fundacji.Źródło: radiozet.pl/facebook.com/przrytuliskauwandy.pl
kpa
Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe