Jaworek zapadł się pod ziemię po tym, jak zamordował brata i jego rodzinę. Policja wskazuje jak może teraz wyglądać

Śląska policja opublikowała portrety progresywne poszukiwanego Jacka Jaworka obrazujące, jak może obecnie wyglądać. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach.
 Jaworek zapadł się pod ziemię po tym, jak zamordował brata i jego rodzinę. Policja wskazuje jak może teraz wyglądać
/ fot. Śląska Policja

10 lipca 2021 r. w miejscowości Borowce k. Częstochowy policjanci wezwani do awantury domowej znaleźli w domu jednorodzinnym ciała małżeństwa w wieku 44 lat oraz ich 17-letniego syna. Ocalał jedynie drugi, 13-letni syn, który ukrył się, a następnie schronił u rodziny.

CZYTAJ TAKŻE: "Ktoś mu pomógł". Jak podejrzany o makabryczne morderstwo Jacek Jaworek uciekł przed policją?

Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest brat zabitego 44-latka, 52-letni Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Za Jaworkiem wystawiono list gończy, Europejski Nakaz Aresztowania oraz czerwoną notę Interpolu.

Policja wskazuje jak może teraz wyglądaćTeraz śląska policja opublikowała portrety progresywne poszukiwanego mężczyzny obrazujące, jak może obecnie wyglądać. Portrety przygotował biegły z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Katowicach.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112” – zaapelowano.

Zobacz wszystkie portrety w wysokiej rozdzielczości


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe