Koszmarny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją 3 osoby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Dabrówce Wielkopolskiej (powiat świebodziński) na przejeździe kolejowym. Pojazd osobowy zderzył się z szynobusem. 3 osoby podróżujące samochodem zginęły na miejscu.
 Koszmarny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją 3 osoby
/ fot. Facebook - Lubuska Policja

"W Dąbrówce Wielkopolskiej (powiat świebodziński) doszło do wypadku pojazdu osobowego z szynobusem. Niestety w wyniku tego zdarzenia 3 osoby podróżujące samochodem poniosły śmierć" - poinformowała Lubuską Policja w mediach społecznościowych. 

Dodano, że pod nadzorem prokuratora, świebodzińscy policjanci starają się ustalić wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Pasażerom podróżującym szynobusem nic się nie stało. 

Do wpisu dołączono zdjęcie z wypadku. Widać na nim kompletnie zniszczony samochód osobowy i uszkodzony szynobus. Służby nie poinformowały dotychczas, co było przyczyną wypadku. Wiadomo jedynie, że samochód marki Volvo, z niewyjaśnionych przyczyn znalazł się na przejeździe kolejowym tuż przed nadjeżdżającym szynobusem, na skutek czego doszło do zderzenia. Przejazd jest wyposażony w sygnalizację ostrzegawczą, ale nie ma szlabanów.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe