Atak nożownika w Tomaszowie Lubelskim. Padły strzały

Groźny incydent w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna wyjął nóż i zaatakował policjantów. Obaj funkcjonariusze zostali zranieni. Policjanci musieli użyć broni – informuje Onet.
Policja / Pixabay License Atak nożownika w Tomaszowie Lubelskim. Padły strzały
Policja / Pixabay License

Jak informuje serwis Onet, do zdarzenia doszło około godz. 15:30 przy ul. Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci przybyli w związku ze zgłoszeniem leżącego na chodniku mężczyzny. Gdy przyjechali, w pewnym momencie mężczyzna stał się bardzo agresywny.

Sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Lubelskim w rozmowie z serwisem podkreśliła, że w pewnej chwili mężczyzna wyjął nóż i zaatakował policjantów.

Policjant użył broni

– Obaj funkcjonariusze zostali zranieni nożem, posiadają obrażenia nóg oraz rąk. Jeden z funkcjonariuszy broniąc się użył broni palnej i ranił w nogę napastnika – przekazała funkcjonariuszka.

Postrzelony mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Obecnie przebywa w szpitalu. – Na miejscu wykonywane są czynności pod nadzorem prokuratora. Napastnik może odpowiadać za usiłowanie zabójstwa, za co grozi do dożywotnia kara pozbawienia wolności – dodała policjantka.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe