Wyciekły szokujące kulisy skandalu w rodzinie królewskiej

Fragmenty książki Valentine Low ukazały się w "The Sunday Times". Wskazują one na to, że Meghan Markle starannie zaplanowała swoje odejście z rodziny królewskiej. Wszystkie intrygi i żale miały być częścią przemyślanej strategii.
Meghan Markle i książę Harry Wyciekły szokujące kulisy skandalu w rodzinie królewskiej
Meghan Markle i książę Harry / zrzut ekrany z YouTube / The Royal Family Channel

W swoim wywiadzie z Oprah Winfrey w marcu 2021 roku Meghan skarżyła się, że nie otrzymała od podwładnych wsparcia, gdy bardzo go potrzebowała.

Samantha Cohen była prywatną sekretarką Meghan i Harry'ego. Według autorki książki miała być wielokrotnie "zastraszana" przez Meghan (zaprzeczają temu prawnicy aktorki).

Meghan i Harry mieli skonfliktować się nawet z sekretarzem Elżbiety II - Edwardem Youngiem, a także sekretarzem księcia Karola - Clivem Aldertonem. Harry miał w stosunku do nich lekceważący stosunek; miał też wysyłać "okropne, bardzo niegrzeczne maile".

Mobbing i krytyka na podwładnych?

Autorka książki pisze również o pewnym spotkaniu, na którym Meghan rzekomo zbeształa młodą pracownicę w obecności kolegów. Co więcej aktorka miała wielokrotnie mobbingować i krytykować swoich podwładnych.

Jeden z pracowników skonfliktował się z księżną z powodu pomyłki w prasie po jej zaręczynach z księciem. Kiedy próbował zadzwonić do Meghan i wszystko wyjaśnić, dostał ataku paniki

- głosi jeden z fragmentów książki, który cytuje pomponik.pl. 

Doradca pary David Manning, który odszedł z pracy, powiedział: "Mamy do czynienia z bardzo trudną kobietą". 

Podobnego zdania był szef prasy pałacowej Jason Knauf, który w 2018 roku napisał maila do sekretarza księcia Williama Simona Case'a w sprawie "bardzo poważnych problemów z zachowaniem Meghan".

Pałacowe źródło ujawniło Valentine Low, że już na początku znajomości Meghan miała powiedzieć Harry'emu, że zerwie z nim, gdy nie ogłosi publicznie, że się z nią spotyka.

Książka ukaże się 6 października.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
GUS podał dane dot. inflacji. Spadek po raz pierwszy od lutego Wiadomości
GUS podał dane dot. inflacji. Spadek po raz pierwszy od lutego

Na stronie Głównego Urzędu Statystycznego pojawiły się dane dot. wskaźnika cen konsumpcyjnych (CPI), czyli główna miara inflacji w Polsce. Wyniósł on 17,4 proc. rdr, co oznacza spadek wobec października, gdzie wyniósł 17,9.

Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO Wiadomości
Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO

– Potwierdzam, że Komisja Europejska zaakceptowała ustalenia operacyjne związane z polskim KPO. To dobry, istotny krok, ale jeszcze nie decydujący, jeśli chodzi o wypłatę tych środków – powiedział w środę rzecznik rządu Piotr Müller.

Powołanie komisji ds. badania wpływów rosyjskich. Nowe informacje Wiadomości
Powołanie komisji ds. badania wpływów rosyjskich. Nowe informacje

– Projekt ustawy o komisji ds. badania wpływów rosyjskich będzie złożony prawdopodobnie dziś – powiedział w środę sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski.

Wiadomo, kiedy do Polski przyjadą pierwsze czołgi K2 i armatohaubice K9 Wiadomości
Wiadomo, kiedy do Polski przyjadą pierwsze czołgi K2 i armatohaubice K9

Portal Defence24.pl informuje, że pierwsze koreańskie czołgi K2, a także haubice samobieżne K9A1 trafią do Polski jeszcze w tym tygodniu, a dokładniej – 2 grudnia. 

„Noty dyplomatyczne ws. odszkodowań od Niemiec przedstawione w kilkunastu państwach. Jest pozytywny odzew” Wiadomości
„Noty dyplomatyczne ws. odszkodowań od Niemiec przedstawione w kilkunastu państwach. Jest pozytywny odzew”

– Noty dyplomatyczne ws. odszkodowań od Niemiec zostały przedstawione przez polskich ambasadorów w kilkunastu państwach; jest pozytywny odzew, w zdecydowanej większości stolic są one przyjmowane ze zrozumieniem, padły nawet propozycje mediacji – przekazał PAP wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

Niemcy: Oferta Patriotów dla Polski aktualna. Z niemieckimi załogami Wiadomości
Niemcy: Oferta Patriotów dla Polski aktualna. Z niemieckimi załogami

„Według kanclerza Niemiec Olafa Scholza oferta dostarczenia niemieckich systemów obrony powietrznej Patriot Polsce jest nadal aktualna” – pisze we wtorek agencja Reutera. O aktualności propozycji zapewniła we wtorek także minister obrony Christine Lambrecht w wywiadzie dla „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

Kariera polskiego Pioruna. Podpisany kontrakt z kolejnym krajem Wiadomości
Kariera polskiego Pioruna. Podpisany kontrakt z kolejnym krajem

Polskie systemy rakietowe Piorun wejdą na wyposażenie Sił Zbrojnych Norwegii. System produkowany jest przez spółkę MESKO SA ze Skarżyska-Kamiennej, która wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Janusz Waluś zamiast na wolność trafił do szpitala. Nożownik próbował przebić mu serce Wiadomości
Janusz Waluś zamiast na wolność trafił do szpitala. Nożownik próbował przebić mu serce

Janusz Waluś, który od 30 lat przebywa w więzieniu w RPA – został ugodzony nożem przez współwięźnia. Polak na podstawie decyzji sądu z 21 listopada miał w ciągu 10 dni opuścić w ramach warunkowego zwolnienia miejsce swojego dotychczasowego pobytu.

Minister Błaszczak rozmawiał z sekretarzem obrony USA. Znamy tematy rozmowy Wiadomości
Minister Błaszczak rozmawiał z sekretarzem obrony USA. Znamy tematy rozmowy

Kwestia tragedii, do której doszło w Przewodowie i wsparcie amerykańskich ekspertów w śledztwie - były, jak przekazał wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak, wśród tematów jego rozmowy z sekretarzem obrony USA Lloydem Austinem.Rozmowa dotyczyła także współpracy militarnej - dodał minister.

Zapytano Polaków o ataki opozycji na rząd. Znamy wyniki sondażu Wiadomości
Zapytano Polaków o ataki opozycji na rząd. Znamy wyniki sondażu

Pracownia Social Changes zapytała Polaków: „Czy według Pani/Pana politycy opozycji w Polsce powinni ograniczyć ataki na rząd w związku z toczącą się na Ukrainie wojną i związanym z tym zagrożeniem dla naszego kraju?”. Znamy wyniki.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe