"Kiedy te dzieci mamę widzą?" Małgorzata Rozenek [Dzień Dobry TVN] wywołała burzę

Małgorzata Rozenek-Majdan, której początek w TVN-owskim show śniadaniowym "Dzień dobry TVN" nie należy do zbyt udanych, wciąż musi zmagać się z falą krytyki. Tym razem "problemem" stał się wpis opublikowany w mediach społecznościowych. 
Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan / screen YT - TVN Style

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek, Małgorzata Rozenek-Majdan, w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" opowiedziała o swoich planach na przyszły rok.

Tak naprawdę to, co jest taką moją nową rzeczą, którą chcę spróbować to - uwaga - łyżwiarstwo figurowe. I jestem już po pierwszych treningach (...) Chodzi mi o to, aby mieć aktywności, które są nie tylko aktywnościami w środku, ale też na zewnątrz. Chcę oddychać świeżym powietrzem

- opowiada celebrytka, która niewątpliwie bardzo sobie ceni aktywność fizyczną. Pytanie, czy nie za bardzo...

Tym wpisem wywołała burzę

Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan pełen jest zdjęć i filmów ukazujących, jak celebrytka wylewa siódme poty na siłowni i przy ćwiczeniach typu fitness, po czym chwali się swoim fanom nienagannie wyrzeźbioną sylwetką. Ostatni jej wpis prezentował intensywny trening, który Rozenek-Majdan opatrzyła opisem "nie samymi świętami człowiek żyje". Poinformowała, że już o godzinie 6-tej rano była na treningu.

Niektórzy internauci z entuzjamem przyjęli wpis, ale w komentarzach zaroiło się też od krytyki.

Autorka jednego z wpisów poskarżyła się, że nie każdy może pozwolić sobie na takie treningi z powodu braku funduszy i zaplecza, jakim dysponuje Rozenek. Inni narzekali, że z powodu opieki nad dziećmi nie mają czasu na aktywności takie jak siłownia. Pojawiło się też sporo wpisów zarzucających celebrytce brak zaangażowania w wychowanie dzieci.

Kiedy te dzieci mame widzą i na jak długo?

- spytała jedna z internautek, zwracając uwagę na intensywny styl życia celebrytki. Na wpis postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana.

Ćwiczę o 6 rano, po to właśnie, żeby dzieci mnie widywały jak wstaną

- odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tadeusz Płużański: Komuniści skazali ją na 10 lat w stanie wojennym Wiadomości
Tadeusz Płużański: Komuniści skazali ją na 10 lat w stanie wojennym

3 lutego 1982 r. Sąd Marynarki Wojennej w Gdyni wydał najwyższy z wyroków wobec działaczy opozycji w stanie wojennym. Ewa Kubasiewicz, która pracowała w Wyższej Szkole Morskiej jako kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów uczelnianej biblioteki, została skazana na 10 lat pozbawienia wolności i 5 lat pozbawienia praw publicznych.

Koniec pierwszego dnia drugiej tury wyborów prezydenckich w Czechach Wiadomości
Koniec pierwszego dnia drugiej tury wyborów prezydenckich w Czechach

O godz. 22.00 w piątek zamknięto lokale wyborcze w Czechach po pierwszym dniu głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich. Lokale zostaną otwarte w sobotę o godz. 8.00, a głosować na kandydatów na prezydenta, byłego przewodniczącego Komitetu Wojskowego NATO Petra Pavla lub byłego premiera Andreja Babisza, będzie można do godz. 14.00.

Rosjanie wściekli po wypowiedzi niemieckiej MSZ. Niemiecki rząd odcina się od Baerbock Wiadomości
Rosjanie wściekli po wypowiedzi niemieckiej MSZ. Niemiecki rząd odcina się od Baerbock

Rząd federalny w Berlinie oświadczył, że Niemcy nie są stroną w wojnie na Ukrainie. To reakcja na propagandowe wykorzystywanie przez Rosję wypowiedzi minister spraw zagranicznych RFN Annaleny Baerbock, która we wtorek w Radzie Europy powiedziała: "Prowadzimy wojnę przeciwko Rosji, a nie przeciwko sobie".

Rosja nie otrzymała zaproszenia. Zacharowa oburzona decyzją Polski Wiadomości
Rosja nie otrzymała zaproszenia. Zacharowa oburzona decyzją Polski

Bez względu na to, jak nasi europejscy niepartnerzy wymyślili swoje próby przepisania historii na nowo, pamięć o radzieckich bohaterach wyzwolicielach i okropnościach nazizmu nie mogą zostać wymazane – twierdzi rzecznik rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Profanacja w Wielkopolsce. Nieznany sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy Wiadomości
Profanacja w Wielkopolsce. Nieznany sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy

W Koziegłowach pod Poznaniem sprawca utopił figurkę Jezusa w chrzcielnicy, poprzewracał świece, zniszczył święte obrazy i witraż – informuje w piątek „Głos Wielkopolski”

Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk. Był wybitnym historykiem starożytności Wiadomości
Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk. Był wybitnym historykiem starożytności

Nie żyje prof. Aleksander Krawczuk, wybitny znawca starożytności, filolog klasyczny, od 1949 r. związany z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie. W czerwcu skończyłby 101 lat.

Onet kontra Polska Fundacja Narodowa. Sąd zdecydował Wiadomości
Onet kontra Polska Fundacja Narodowa. Sąd zdecydował

Onet.pl ma sprostować nieprawdziwe informacje dotyczące firmy the White House Writers Group i jej kontraktu z Polską Fundacją Narodową – zdecydował Sąd Okręgowy w Warszawie. Wyrok jest nieprawomocny.

Atak w Jerozolimie. Jest wiele ofiar Wiadomości
Atak w Jerozolimie. Jest wiele ofiar

Siedem osób nie żyje, a 10 zostało rannych w wyniku ataku na synagogę w Jerozolimie – przekazało ministerstwo spraw zagranicznych Izraela.

Kuriozalne słowa legendarnej aktorki. „Nie byłoby kryzysu klimatycznego, gdyby nie rasizm” Wiadomości
Kuriozalne słowa legendarnej aktorki. „Nie byłoby kryzysu klimatycznego, gdyby nie rasizm”

– Wiesz, możesz zająć się czymkolwiek. To seksizm, rasizm, mizoginia, homofobia, cokolwiek, wojna. A jeśli naprawdę się w to wgłębisz, przestudiujesz i poznasz historię, zrozumiesz, że wszystko jest połączone – twierdzi laureatka Oscara, jedna z legend amerykańskiego kina 85-letnia Jane Fonda.

Rosja wyrzuca ambasadora Łotwy. „Ma dwa tygodnie” Wiadomości
Rosja wyrzuca ambasadora Łotwy. „Ma dwa tygodnie”

Moskwa przekazała w piątek, że ambasador Łotwy ma dwa tygodnie na opuszczenie Rosji. Oskarżyła państwa bałtyckie o „totalną rusofobię”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe