Waldemar Krysiak: Skandal w polskim środowisku trans. Oskarżenia o gwałt

Na zamkniętych grupach dla trans aktywistów pojawiły się poważne zarzuty: jeden z polskich działaczy gender miał dopuścić się gwałtu. Według wpisów “tęczowej społeczności”, znajomi oskarżonego o gwałt kryją domniemanego przestępcę. Interwencji odmówiła też podobno organizacja feministyczna i grupa LGBT.
Mężczyzna. Ilustracja poglądowa Waldemar Krysiak: Skandal w polskim środowisku trans. Oskarżenia o gwałt
Mężczyzna. Ilustracja poglądowa / Pixabay.com

Kiedy przypominamy sobie wiadomości dotyczące działaczy LGBT w Polsce, maluje nam się obraz środowiska dość ponurego. Na samym wierzchu tęczowej góry lodowej mamy aktywistów, którzy rozpowszechniają na temat Polski fałszywe informacje za granicą, anarcho-komunistów, którzy napadają na katolickie organizacje i ogromne zbiórki, które rozpływają się na trudne do zweryfikowania cele.

Czytaj również: "Chcą w kilka dni przekazać unijnej biurokracji nadzór nad śledztwami vatowskimi w Polsce"

Komentator Fox News zszokowany hołdem wiceministra rządu Tuska dla Komunistycznej Partii Chin

 

Skandal za skandalem

Mamy też historie oszustwa i przemocy: nie tak dawno Polska była świadkiem „wojny skłotów” w Warszawie, podczas której miało dojść do pobić i postrzelenia kobiety w brzuch, oraz fejkowe doniesienia o zamachach na życie „niebinarnych” feministek. Chyba wszyscy pamiętamy jeszcze, jak „Lu” ze Stop Bzdurom twierdziła, że ktoś wepchnął ją pod tramwaj, choć późniejsze ustalenia pokazały, że cała historia mogła być całkowicie zmyślona, a „Lu” przyznała się później do ciężkich zaburzeń psychicznych?

Jakby tego było mało, członkowie słynnego Homokomando też byli oskarżani o łamanie prawa. W przypadku tej grupy sprawa była wyjątkowo poważna: chodziło o potencjalne przymuszanie mężczyzny do seksu, grożenie bronią, obezwładnienie ofiary narkotykami, molestowanie taksówkarzy i wielokrotne próby uciszenia dziennikarzy, którzy chcieli sprawę nagłośnić. Homokomando przejdzie więc pewnie do historii jako organizacja kompletnie zdyskredytowana.

Oprócz wszystkich tych okropnych historii to na łamach Tygodnika Solidarność zwracaliśmy uwagę na procedery z „trans serwerów” - tajnych czatów na Discordzie, na których dorośli handlowali hormonami wśród nieletnich. Obok rozprowadzania hormonów wśród dzieci dochodziło również do zachęcania ich do samookaleczenia.

Aktywiści LGBT nie mają więc w Polsce szczęścia. Szczególnie mroczny zdaje się być świat działaczy gender, a dowodem na to są wpisy na grupach aktywistów trans z ostatnich dni. Te donoszą o możliwych gwałtach w tym środowisku i próbach zatajenia tematu przed policją i opinią publiczną.

 

Oskarżenia o gwałty

„Istnieją przekonujące przesłanki, że jeden z administratorów warszawskiej grupy wsparcia dla osób trans, AA (pseudonim zmieniony)., dopuścił się w zeszłym tygodniu gwałtu na jednej z osób uczęszczających na grupę.”

- czytamy na jednej z największych grup dla transseksualistów na Facebooku. Ta sama informacja, opatrzona w zrzuty ekranu z rozmów działaczy gender, pojawiła się na kilku „tęczowych” profilach i stronach. Autorzy postu dalej informują:

„Sytuacja miała mieć miejsce poza spotkaniami grupy. Dwoje administratorów dowiedziało się o zajściu od samego oskarżonego. Dodatkowo usłyszeli, że domniemany poszkodowany nie był jedyną osobą, wobec której oskarżony miał wyrażać podobne intencje.”

Oskarżenia o wielokrotny (?) gwałt wobec jednego z działaczy rozniosły się na tyle daleko, że do skomentowania sytuacji zmuszeni zostali inni działacze biorący udział w organizowaniu spotkań transseksualistów z Warszawy. Jedną z osób, która według wpisów skomentowała wydarzenia, jest BB (pseudonim zmieniony), który urodził się jako kobieta, jednak obecnie funkcjonuje pod męskim imieniem. Osoba identyfikująca się jako BB jest dobrze znana w tęczowym środowisku: nagrywa regularnie filmy o transseksualizmie, promując w swoich materiałach ideologię gender. BB, dowiedziawszy się o zarzutach wobec AA., miał zadecydować o „banie” dla mężczyzny* i polecić przekazanie sprawy dalej nie do policji, ale do The Warsaw House.

The Warsaw House Foundation to organizacja LGBT, która – według jej własnych słów – zajmuje się pomaganiem „osobom LGBT”, szczególnie tym bezdomnym, wykluczonym ekonomicznie i poszkodowanym przez przemoc.

Zarzuty pojawiają się jednak również wobec biologicznej kobiety, która obecnie przedstawia się jako BB:

„Po zakulisowych rozmowach AA. z BB, oraz BB z TWH, dwójka administratorów, którzy zgłosili sprawę, dostała informację, że nie powinni byli zawieszać Jana w funkcji administratora. Według Kaja sytuacja powinna zostać wyjaśniona jeden na jeden pomiędzy oskarżonym a osobą domniemanie poszkodowaną (miało paść określenie “prywatna sprawa”).”

- czytamy we wpisach działaczy gender na Facebooku. Transseksualistka BB rozmawiała więc rzekomo z oskarżonym o gwałt oraz z organizacją LGBT, która ma pomagać ofiarom przemocy, i nalegała na to, by sprawa gwałtu nie została poznana przez szerszą publikę.

Domniemana ofiara gwałtu miała dodatkowo – według informacji z grup dla transseksualistów – zgłosić się po pomoc do Feminoteki, organizacji feministycznej. Z informacji przekazanej na lewicowych forach wynika, iż Feminoteka odesłała domniemaną ofiarę do innej organizacji, twierdząc, że „policja nic nie zrobi w sprawie”. Reakcja transseksualistki, The Warsaw House i Feminoteki nie spodobała się działaczom trans, którzy poinformowali, że:

„Reakcja BB., The Warsaw House i Feminoteki jest dla nas bardzo rozczarowująca. Wedle naszej najlepszej wiedzy ani Kaj, ani TWH, nie byli chętni podjąć rozmowy z osobą, która miała doświadczyć przemocy po otrzymaniu informacji o zajściu.”

Jak dowiadujemy się ze zrzutów ekranu zamieszczonych w oświadczeniu, sprawa gwałtu ma być dodatkowo skomplikowana, bo do zajścia miało dojść w stanie upojenia alkoholowego.

 

Reakcja aktywistów

Działacze gender różnie zareagowali na ujawnione informacje i zarzuty. Część z nich stanęła rzekomo po stronie zatajania informacji i zostali przez to nieformalnie usunięci z warszawskiej grupy spotkań: mają już więcej się na nich nie pojawiać. Inni tęczowi społecznicy ubolewają natomiast na tym, jaki wydźwięk historia może mieć w Polsce. „Fajna antyreklama dla osób trans w TV będzie” - czytamy w jednym z komentarzy.

Informacje o możliwych gwałtach i ewentualnych próbach ukrycia przestępstw pojawiły się w Internecie wczoraj. Podług informacji zawartych w komunikacie, policja została już o wszystkim poinformowana.


*prawdziwa płeć osoby rzekomo zgwałconej i osoby oskarżonej o gwałt nie jest potwierdzona


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Tortury, bestialstwo, zapomnienie. Wyklętych skazywano na podwójną śmierć Wiadomości
Tortury, bestialstwo, zapomnienie. Wyklętych skazywano na podwójną śmierć

Często słyszymy zarzuty ze strony środowisk lewicowych (ale nie tylko) negujące sens walki Żołnierzy Wyklętych. Pojawiają się też skrajne głosy, jakoby żołnierze podziemia niepodległościowego zwalczali przeciwników „innej opcji politycznej” lub rozpętali „wojnę domową”. De facto zbrodnicze oddziały Gwardii/Armii Ludowej były ekspozyturą sowiecką instalowaną na terenie Polski przez mocodawców z Kremla. Nie był to więc spór o podłożu ideologicznym, lecz rozbieżność w kwestii priorytetowej. Niepodległościowa konspiracja dążyła do suwerenności, natomiast komuna realizowała politykę Stalina.

Lewacka terrorystka aresztowana. Ukrywała się jako aktywistka w organizacji finansowanej przez niemiecki rząd Wiadomości
Lewacka terrorystka aresztowana. Ukrywała się jako aktywistka w organizacji finansowanej przez niemiecki rząd

Berlin: aresztowano terrorystkę RAF, Danielę Klette. Okazuje się, że kobieta przez około trzy dekady ukrywała się w niemieckiej stolicy pod fałszywym nazwiskiem. Terrorystka dobrze ułożyła sobie życie: jako lewicowa aktywistka działała w promigracyjnych organizacjach związanych z rządem i finansowanymi przez podatników. Sieć organizacji, z którymi była związana, otrzymywała miliony euro wsparcia.

Wiele gróźb i kłamstw. Ekspert podsumował orędzie Putina z ostatniej chwili
"Wiele gróźb i kłamstw". Ekspert podsumował orędzie Putina

Władimir Putin kilkakrotnie podczas czwartkowego orędzia użył określenia "Noworosja" i mówił o Ukrainie jako o "terytorium naszego kraju". To potwierdzenie, że jego celem jest zajęcie całej Ukrainy, aż do granic z Polską i Rumunią - powiedział PAP Igor Grecki, rosyjski politolog pracujący w estońskim think tanku ICDS.

Prof. David Engels: To co minister Barbara Nowacka robi w Polsce, na Zachodzie skończyło się spektakularną klapą Wiadomości
Prof. David Engels: To co minister Barbara Nowacka robi w Polsce, na Zachodzie skończyło się spektakularną klapą

Program reform nowej polskiej minister edukacji jest boleśnie znajomy Europejczykowi z Zachodu. Cel jest oczywisty: chodzi o przeformatowanie młodzieży na modłę lewicową, po to aby uniemożliwić jakąkolwiek szansę powrotu do władzy partii konserwatywnych.

Rozbój się nie udał. Napastnik zatrzymany przez policję z ostatniej chwili
"Rozbój się nie udał". Napastnik zatrzymany przez policję

W Goczałkowicach-Zdroju pod Pszczyną (woj. śląskie) doszło do niebezpiecznego incydentu. Zamaskowany mężczyzna wtargnął do jednego z banków i zażądał pieniędzy.

USA reagują na niepokojące słowa Putina z ostatniej chwili
USA reagują na niepokojące słowa Putina

Nie po raz pierwszy słyszeliśmy nieodpowiedzialną retorykę Władimira Putina - powiedział w czwartek rzecznik Departamentu Stanu USA Matthew Miller. Dodał, że USA ostrzegały Rosję w sprawie konsekwencji użycia broni jądrowej i że nie ma oznak, by Moskwa szykowała się do jego użycia.

Znana aktorka odchodzi z popularnego serialu TVP z ostatniej chwili
Znana aktorka odchodzi z popularnego serialu TVP

Znana aktorka poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że odchodzi z serialu „Na dobre i na złe”.

To żaden wstyd. Dramat gwiazdy M jak miłość z ostatniej chwili
"To żaden wstyd". Dramat gwiazdy "M jak miłość"

"M jak miłość" cieszy się dużym zainteresowaniem telewidzów. Jedna z gwiazd produkcji podzieliła się ostatnio ze światem szczerym wyznaniem. Okazuje się, że borykała się z poważnymi problemami.

Emmanuel Macron mówił o wysłaniu wojsk na Ukrainę. Każde moje słowo w tej sprawie jest przemyślane z ostatniej chwili
Emmanuel Macron mówił o wysłaniu wojsk na Ukrainę. "Każde moje słowo w tej sprawie jest przemyślane"

Prezydent Francji Emmanuel Macron zapewnił w czwartek, kilka dni po wypowiedzi o możliwości wysłania wojsk na Ukrainę, że każde jego słowo w tych kwestiach jest przemyślane i "starannie dobrane". Wiele państw zachodnich po słowach Macrona wykluczyło taką możliwość.

To nie jest wymarzony scenariusz. Tusk zabrał głos po spotkaniu z rolnikami z ostatniej chwili
"To nie jest wymarzony scenariusz". Tusk zabrał głos po spotkaniu z rolnikami

Prawdopodobnie 5 lub 7 marca dojdzie do kolejnego spotkania z protestującymi rolnikami - powiedział w czwartek premier Donald Tusk. Jak dodał, zamierza wtedy poinformować o efektach działań podjętych w sprawie rolniczych protestów.

REKLAMA

Waldemar Krysiak: Skandal w polskim środowisku trans. Oskarżenia o gwałt

Na zamkniętych grupach dla trans aktywistów pojawiły się poważne zarzuty: jeden z polskich działaczy gender miał dopuścić się gwałtu. Według wpisów “tęczowej społeczności”, znajomi oskarżonego o gwałt kryją domniemanego przestępcę. Interwencji odmówiła też podobno organizacja feministyczna i grupa LGBT.
Mężczyzna. Ilustracja poglądowa Waldemar Krysiak: Skandal w polskim środowisku trans. Oskarżenia o gwałt
Mężczyzna. Ilustracja poglądowa / Pixabay.com

Kiedy przypominamy sobie wiadomości dotyczące działaczy LGBT w Polsce, maluje nam się obraz środowiska dość ponurego. Na samym wierzchu tęczowej góry lodowej mamy aktywistów, którzy rozpowszechniają na temat Polski fałszywe informacje za granicą, anarcho-komunistów, którzy napadają na katolickie organizacje i ogromne zbiórki, które rozpływają się na trudne do zweryfikowania cele.

Czytaj również: "Chcą w kilka dni przekazać unijnej biurokracji nadzór nad śledztwami vatowskimi w Polsce"

Komentator Fox News zszokowany hołdem wiceministra rządu Tuska dla Komunistycznej Partii Chin

 

Skandal za skandalem

Mamy też historie oszustwa i przemocy: nie tak dawno Polska była świadkiem „wojny skłotów” w Warszawie, podczas której miało dojść do pobić i postrzelenia kobiety w brzuch, oraz fejkowe doniesienia o zamachach na życie „niebinarnych” feministek. Chyba wszyscy pamiętamy jeszcze, jak „Lu” ze Stop Bzdurom twierdziła, że ktoś wepchnął ją pod tramwaj, choć późniejsze ustalenia pokazały, że cała historia mogła być całkowicie zmyślona, a „Lu” przyznała się później do ciężkich zaburzeń psychicznych?

Jakby tego było mało, członkowie słynnego Homokomando też byli oskarżani o łamanie prawa. W przypadku tej grupy sprawa była wyjątkowo poważna: chodziło o potencjalne przymuszanie mężczyzny do seksu, grożenie bronią, obezwładnienie ofiary narkotykami, molestowanie taksówkarzy i wielokrotne próby uciszenia dziennikarzy, którzy chcieli sprawę nagłośnić. Homokomando przejdzie więc pewnie do historii jako organizacja kompletnie zdyskredytowana.

Oprócz wszystkich tych okropnych historii to na łamach Tygodnika Solidarność zwracaliśmy uwagę na procedery z „trans serwerów” - tajnych czatów na Discordzie, na których dorośli handlowali hormonami wśród nieletnich. Obok rozprowadzania hormonów wśród dzieci dochodziło również do zachęcania ich do samookaleczenia.

Aktywiści LGBT nie mają więc w Polsce szczęścia. Szczególnie mroczny zdaje się być świat działaczy gender, a dowodem na to są wpisy na grupach aktywistów trans z ostatnich dni. Te donoszą o możliwych gwałtach w tym środowisku i próbach zatajenia tematu przed policją i opinią publiczną.

 

Oskarżenia o gwałty

„Istnieją przekonujące przesłanki, że jeden z administratorów warszawskiej grupy wsparcia dla osób trans, AA (pseudonim zmieniony)., dopuścił się w zeszłym tygodniu gwałtu na jednej z osób uczęszczających na grupę.”

- czytamy na jednej z największych grup dla transseksualistów na Facebooku. Ta sama informacja, opatrzona w zrzuty ekranu z rozmów działaczy gender, pojawiła się na kilku „tęczowych” profilach i stronach. Autorzy postu dalej informują:

„Sytuacja miała mieć miejsce poza spotkaniami grupy. Dwoje administratorów dowiedziało się o zajściu od samego oskarżonego. Dodatkowo usłyszeli, że domniemany poszkodowany nie był jedyną osobą, wobec której oskarżony miał wyrażać podobne intencje.”

Oskarżenia o wielokrotny (?) gwałt wobec jednego z działaczy rozniosły się na tyle daleko, że do skomentowania sytuacji zmuszeni zostali inni działacze biorący udział w organizowaniu spotkań transseksualistów z Warszawy. Jedną z osób, która według wpisów skomentowała wydarzenia, jest BB (pseudonim zmieniony), który urodził się jako kobieta, jednak obecnie funkcjonuje pod męskim imieniem. Osoba identyfikująca się jako BB jest dobrze znana w tęczowym środowisku: nagrywa regularnie filmy o transseksualizmie, promując w swoich materiałach ideologię gender. BB, dowiedziawszy się o zarzutach wobec AA., miał zadecydować o „banie” dla mężczyzny* i polecić przekazanie sprawy dalej nie do policji, ale do The Warsaw House.

The Warsaw House Foundation to organizacja LGBT, która – według jej własnych słów – zajmuje się pomaganiem „osobom LGBT”, szczególnie tym bezdomnym, wykluczonym ekonomicznie i poszkodowanym przez przemoc.

Zarzuty pojawiają się jednak również wobec biologicznej kobiety, która obecnie przedstawia się jako BB:

„Po zakulisowych rozmowach AA. z BB, oraz BB z TWH, dwójka administratorów, którzy zgłosili sprawę, dostała informację, że nie powinni byli zawieszać Jana w funkcji administratora. Według Kaja sytuacja powinna zostać wyjaśniona jeden na jeden pomiędzy oskarżonym a osobą domniemanie poszkodowaną (miało paść określenie “prywatna sprawa”).”

- czytamy we wpisach działaczy gender na Facebooku. Transseksualistka BB rozmawiała więc rzekomo z oskarżonym o gwałt oraz z organizacją LGBT, która ma pomagać ofiarom przemocy, i nalegała na to, by sprawa gwałtu nie została poznana przez szerszą publikę.

Domniemana ofiara gwałtu miała dodatkowo – według informacji z grup dla transseksualistów – zgłosić się po pomoc do Feminoteki, organizacji feministycznej. Z informacji przekazanej na lewicowych forach wynika, iż Feminoteka odesłała domniemaną ofiarę do innej organizacji, twierdząc, że „policja nic nie zrobi w sprawie”. Reakcja transseksualistki, The Warsaw House i Feminoteki nie spodobała się działaczom trans, którzy poinformowali, że:

„Reakcja BB., The Warsaw House i Feminoteki jest dla nas bardzo rozczarowująca. Wedle naszej najlepszej wiedzy ani Kaj, ani TWH, nie byli chętni podjąć rozmowy z osobą, która miała doświadczyć przemocy po otrzymaniu informacji o zajściu.”

Jak dowiadujemy się ze zrzutów ekranu zamieszczonych w oświadczeniu, sprawa gwałtu ma być dodatkowo skomplikowana, bo do zajścia miało dojść w stanie upojenia alkoholowego.

 

Reakcja aktywistów

Działacze gender różnie zareagowali na ujawnione informacje i zarzuty. Część z nich stanęła rzekomo po stronie zatajania informacji i zostali przez to nieformalnie usunięci z warszawskiej grupy spotkań: mają już więcej się na nich nie pojawiać. Inni tęczowi społecznicy ubolewają natomiast na tym, jaki wydźwięk historia może mieć w Polsce. „Fajna antyreklama dla osób trans w TV będzie” - czytamy w jednym z komentarzy.

Informacje o możliwych gwałtach i ewentualnych próbach ukrycia przestępstw pojawiły się w Internecie wczoraj. Podług informacji zawartych w komunikacie, policja została już o wszystkim poinformowana.


*prawdziwa płeć osoby rzekomo zgwałconej i osoby oskarżonej o gwałt nie jest potwierdzonaOceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

Polecane
Emerytury
Stażowe